Dostawy produktów mleczarskich oraz owoców i warzyw do stołówek czterech Jednostek Organizacyjnych Zamawiającego w miejscowościach: Wołów, Stary Wołów i Lubiąż
Gmina Wołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00224967
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-19 13:22
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9880177496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskieZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyWarzywa przetworzone
Wykonawcy
2 przyznane
SPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
34 122,04 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
47 712,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.