II Postępowanie "Wyniesienie przejść dla pieszych w Koszalinie"
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00225173
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00225173/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-19 14:04
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60809117-e276-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00225173 z dnia 2023-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
II Postępowanie
"Wyniesienie przejść dla pieszych w Koszalinie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60809117-e276-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
II Postępowanie"Wyniesienie przejść dla pieszych w Koszalinie"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60809117-e276-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00225173
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019517/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 II Postępowanie - Wyniesienie przejść dla pieszych w Koszalinie w ramach projektów pn.: "Poprawa bezpieczeństwa pieszych..."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadania realizowane będą w ramach dofinansowania z Programu Operacyjnego Infrastruktury i Środowiska 2014 – 2020, priorytet: III rozwój sieci drogowej TEN-T i Transportu multimedialnego, Działanie: 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192980
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.16.2023.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 493774,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: „Wyniesienie przejść dla pieszych ul. Wańkowicza i Jagoszewskiego” realizowane w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Koszalinie poprzez doposażenia Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły podstawowej nr 13, Szkoły Podstawowej nr 17 w sprzęt z zakresu edukacji komunikacyjnej oraz wyniesienie przejść dla pieszych na ul. Wańkowiczaoraz Jagoszewskiego”
W ramach części I realizowane będzie doposażenie przejść dla pieszych w obrębie skrzyżowania drogi powiatowej nr 5541Z – ul. M. Wańkowicza (2 przejścia) z drogą gminną nr 90071Z – ul. M. Jagoszewskiego (1 przejście).
Przejścia zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 17. W obszarze oddziaływania przejść zlokalizowany jest teren rekreacyjno – wypoczynkowy, przedszkole, placówki handlowe, szkoła zawodowa.
Zadanie obejmuje:
- roboty przygotowawcze,
- roboty rozbiórkowe, w tym demontaż wyeksploatowanych istniejących progów zwalniających wyspowych i balustrad oraz oznakowania,
- zakup i montaż progów zwalniających płytowych z tworzywa sztucznego,
- odtworzenie i remont nawierzchni bitumicznej oraz nawierzchni z kostki brukowej wraz z regulacją krawężników,
- zakup i montaż oznakowania pionowego,
- zakup i montaż balustrad wygrodzeniowych,
- wykonanie oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 358571,84 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: „Wyniesienie przejścia dla pieszych przy ul. Staszica” realizowane w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Koszalinie poprzez doposażenie Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6 w sprzęt z zakresu edukacji komunikacyjnej oraz wyniesienie przejścia dla pieszych na ul. Staszica”W ramach części II realizowane będzie doposażenie przejść dla pieszych na drodze gminnej nr 900736Z – ul. Stanisława Staszica w Koszalinie.
Przejścia zlokalizowane na wysokości wejścia głównego do szkoły w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 18.
W obszarze oddziaływania przejścia zlokalizowane jest przedszkole i placówki handlowe.
Zadanie obejmuje:
- roboty przygotowawcze,
- roboty rozbiórkowe, w tym demontaż istniejących balustrad oraz oznakowania,
- zakup i montaż progu zwalniającego płytowego z tworzywa sztucznego,
- odtworzenie i remont nawierzchni bitumicznej oraz nawierzchni z kostki brukowej wraz z regulacją krawężników,
- zakup i montaż oznakowania pionowego,
- zakup i montaż balustrad wygrodzeniowych,
- wykonanie oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 135203,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp do terminu składania ofert, tj. do dnia 19.05.2023 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp do terminu składania ofert, tj. do dnia 19.05.2023 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
| 2023-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |