Świadczenie usługi terapii logopedycznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach realizacji Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00225591
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-21 14:53
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
9 przyznanych
Justyna GajewskaRumia, PL
13 350 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
10 800 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
11 100 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
11 250 PLNJustyna GajewskaRumia, PL
13 500 PLNPaula JanaszkiewiczPołchowo, TF
12 000 PLNPaula JanaszkiewiczPołchowo, TF
13 350 PLNBożena BoguckaRumia, PL
12 750 PLNJustyna GajewskaRumia, PL
13 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.