Budowa skateparku w Więcborku

GMINA WIĘCBORK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00225651
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00225651/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-22 07:51
Lokalizacja
Więcbork, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-199cf317-e594-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5040025842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieZbrojenieMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00225651 z dnia 2023-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku w Więcborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIĘCBORK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350961

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 22

1.5.2.) Miejscowość: Więcbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-410

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3897207

1.5.8.) Numer faksu: 52 3897212

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wiecbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-199cf317-e594-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa skateparku w Więcborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-199cf317-e594-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00225651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033145/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa skateparku w Więcborku (zaprojektuj i wybuduj)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00200110

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SB.271.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 894308,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie skateparku czyli placu rekreacyjno-sportowego, przeznaczonego dla użytkowników, m.in. deskorolek, rowerów i rolek itp. na terenie działki nr 407/1 obręb Więcbork 0004.
W zakres przedmiotu umowy wchodzi, w szczególności:
1) opracowanie dokumentacji projektowej,
2) uzyskanie decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę od Starosty Sępoleńskiego,
3) budowa skateparku betonowego w technologii betonowej monolitycznej wylewanego na mokro metodą torkretowania (pow. głównej płyty skateparku - 412,00 m2),
4) budowa ścieżki (dojścia) do skateparku z kostki betonowej (zakaz poruszania aut),
5) zagospodarowanie terenu zielonego przyległego do skateparku – nasypy, skarpy - humusowanie i trawa z rolki, tereny płaskie - humusowanie i obsianie trawą,
6) dostawa i montaż regulaminu,
7) dostawa i montaż małej architektury,
8) dostawa i montaż lamp sportowych LED wraz ze słupami,
9) dostawa i montaż monitoringu,
10) pełnienie nadzoru autorskiego nad zaprojektowanym i realizowanym obiektem.
Lokalizacja przedmiotu umowy - dz. nr ew. 407/1 obręb Nr 0004 Więcbork, gm. Więcbork, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis zadania budowlanego, w tym przeznaczenie ukończonych robót budowlanych oraz stawiane im wymagania techniczne, ekonomiczne, architektoniczne, materiałowe i funkcjonalne, zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferty należało składać do dnia 19 maja 2023 r. do godziny 11:00 za pośrednictwem Platformy e-zamówienia dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl, zakładka: „Oferty/wnioski”.
We wskazanym powyżej terminie, nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na wyżej wskazanej podstawie prawnej.
2023-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane