„Stogi Pusty Staw” w ramach realizacji zadań z zakresu Budżetu Obywatelskiego 2023
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00225756
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00225756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-22 08:42
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fde55ff-de83-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00225756 z dnia 2023-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Stogi Pusty Staw” w ramach realizacji zadań z zakresu Budżetu Obywatelskiego 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Stogi Pusty Staw” w ramach realizacji zadań z zakresu Budżetu Obywatelskiego 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fde55ff-de83-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00225756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/69/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 STOGI PUSTY STAW w ramach realizacji zadań z zakresu Budżetu Obywatelskiego 2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183406
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 49/BZP-U.510.45.2023/KB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Stogi Pusty Staw” w ramach realizacji zadań z zakresu Budżetu Obywatelskiego 2023.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje roboty polegające na dostawie i montażu urządzeń placu zabaw, siłowni zewnętrznej, elementów małej architektury oraz remoncie pozostałych urządzeń, realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Stogi Pusty Staw” na części terenu zieleni działki nr 15 obręb 0273 w rejonie ulic Nowotna i Stryjewskiego w Gdańsku.
Zamówienie obejmuje dostawę, montaż oraz remont urządzeń znajdujących się w 5 lokalizacjach wokół „Pustego Stawu” w dzielnicy Stogi w Gdańsku, w tym m.in.:
1) Lokalizacja nr 1:
- dostawa i montaż huśtawki z dwoma siedziskami,
- wykonanie nawierzchni w strefie bezpieczeństwa huśtawki,
- dostawa i montaż 2 kompletów ławostołów z drewna rodzimego liściastego twardego lub bardzo twardego,
- dostawa i montaż tablicy informacyjnej z treścią regulaminu ustaloną z GZDiZ,
- dostawa i montaż 4 stojaków na rowery,
- renowacja betonowego stołu do gry w szachy lub warcaby.
2) Lokalizacja nr 2:
- dostawa i montaż 3 urządzeń siłowni: drabinki, poręczy wysokich, ławki skośnej,
- wymiana liny w urządzeniu „Lina do wspinania”,
- wykonanie nawierzchni w strefach bezpieczeństwa wszystkich urządzeń,
3) Lokalizacja nr 3:
- dostawa i montaż huśtawki wagowej,
- wykonanie nawierzchni w strefie bezpieczeństwa huśtawki,
- renowacja: 2 ławek bez oparcia, kosza na odpady, stołu betonowego do gry w szachy lub warcaby.
4) Lokalizacja nr 4:
- dostawa i montaż huśtawki z pojedynczym siedziskiem,
- wykonanie nawierzchni w strefie bezpieczeństwa huśtawki,
- renowacja: 2 ławek bez oparcia, kosza na odpady, tablicy informacyjnej.
5) Lokalizacja nr 5:
- dostawa i montaż dużego kompleksu zabawowego,
- wykonanie nawierzchni w strefie bezpieczeństwa urządzenia,
- renowacja: 2 ławostołów, stołu do gry w szachy lub warcaby, 2 koszy na odpady i tablicy informacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska, na podstawie art. 260 ust. 2 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie przesłanki, o której mowa w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp - w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2023-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |