Suchy Las Wschód - projekt przebudowy ul. Leśnej oraz z DDR oraz wydzielonym pasem zieleni.

Gmina Suchy Las

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00066853
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00066853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-27 14:45
Lokalizacja
Suchy Las, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aeccacfb-ddb9-41bd-9729-0c1a97aa9050
Identyfikator
7773145371
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

KFG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL · lot 0
296 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00066853 z dnia 2025-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Suchy Las Wschód - projekt przebudowy ul. Leśnej oraz z DDR
oraz wydzielonym pasem zieleni.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 13

1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@suchylas.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aeccacfb-ddb9-41bd-9729-0c1a97aa9050

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Suchy Las Wschód - projekt przebudowy ul. Leśnej oraz z DDR
oraz wydzielonym pasem zieleni.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aeccacfb-ddb9-41bd-9729-0c1a97aa9050

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040007/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Suchy Las Wschód - projekt przebudowy ul. Leśnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559685

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie koncepcji oraz dokumentacji projektowej i kosztorysowej przebudowy ulicy Leśnej w Suchym Lesie (na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Meteorytowej) wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach inwestycji, ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę i ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ oraz projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KFG SP.Z O.O. SP.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9721253440

7.3.3) Ulica: UGORY 63/2

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-623

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące

2025-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi