“Modernizacja pomieszczeń zaplecza gastronomicznego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Białym Dunajcu”

GMINA BIAŁY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00226295
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00226295/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-22 11:14
Lokalizacja
Biały Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34292ad0-b1ea-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
7361717680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB PRADZIADMurzasichle, PL · lot 0
162 243,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00226295 z dnia 2023-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
“Modernizacja pomieszczeń zaplecza gastronomicznego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Białym Dunajcu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312

1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182079521

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialydunajec.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dunajec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie -Ochotnicza Straż Pożarna w Białym Dunajcu, na rzecz której przeprowadza postepowanie pełnomocnik tj. Gmina Biały Dunajec, na podstawie zawartego porozumienia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

“Modernizacja pomieszczeń zaplecza gastronomicznego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Białym Dunajcu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34292ad0-b1ea-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00226295

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. z 2021 r. poz. 182 i 904),

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00104600

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.6.2023.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 131904,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja pomieszczeń zaplecza gastronomicznego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Białym Dunajcu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ, oraz dokumentacji projektowej (rzut pomieszczeń) stanowiącej załączniku nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159460,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189658,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162243,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowo Budowlana SystemEco Jakub Pradziad

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361580057

7.3.3) Ulica: Ul. Fiśkowa Dolina

7.3.4) Miejscowość: Gliczarów Górny

7.3.5) Kod pocztowy: 34-425

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162243,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zakończenie robót do dnia 31 marca 2023 roku. (Zamawiający zastrzega możliwość przedłużenia terminu do dnia 15 maja 2023 jeżeli instytucja udzielająca dofinansowania wyrazi na to zgodę).
2023-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane