„Przebudowa Budynku Ośrodka Zdrowia w Iłowie ”
GMINA IŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00226417
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00226417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-22 11:46
- Lokalizacja
- Iłów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22e55d10-d210-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8371692427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00226417 z dnia 2023-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa Budynku Ośrodka Zdrowia w Iłowie ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 2
1.5.2.) Miejscowość: Iłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 242675080
1.5.8.) Numer faksu: 242675081
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ilow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ilow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22e55d10-d210-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa Budynku Ośrodka Zdrowia w Iłowie ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22e55d10-d210-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00226417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060094/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku Ośrodka Zdrowia w Iłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00168194
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2023.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 418887,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca remont/przebudowa istniejącego
budynku Ośrodka Zdrowia w Iłowie o zwartej bryle wybudowanego na początku XX wieku. Budynek
wykonany jest w technologii tradycyjnej-ściany murowane z cegły pełnej, konstrukcja dachu drewniana
z pokryciem z blachy.
Dach wielospadowy z okapem na linii lica ściany, cokół budynku wysunięty poza lico ścian parteru.
Budynek posiada częściowe podpiwniczenie od strony wschodnio północnej. Zewnętrzne fasady
budynku wykonane jako proste płaszczyzny wykończone tynkiem wapienno cementowym
pomalowanym farbą.
1.2. Zakres robót obejmuje prace remontowo-budowlane polegające na izolacji ścian fundamentowych
budynku wraz z wymianą elementów zagospodarowania przy budynku (studzienki, opaski), wymianie
stolarki oraz remoncie elewacji. Wymagania ogólne należy rozumieć i stosować w powiązaniu ze
Szczegółową Specyfikacją Techniczną:
SST. 01 - izolacje i roboty towarzyszące
SST. 02 - wymiana stolarki
SST. 03 – remont elewacji
Wszystkie roboty muszą spełniać wymagania zawarte w Ogólnej Specyfikacji Technicznej. Materiały
użyte do wykonania robót muszą spełniać wymagania producentów, posiadać deklarację oraz być
dopuszczone do użytku w kraju. Wszystkie prace muszą być wykonywane zgodnie z opracowaniem
projektowym, programem prac konserwatorskich i kartami producentów, zaleceniami Inspektora
Nadzoru oraz Konserwatora Zabytków zgodnie z opinią z dnia 11.10.2022 r., która stanowi treść
załącznika nr 9 do SWZ.
Przedmiot zamówienia objęty został zgłoszeniem remontu złożonym w Wydziale Architektury
Starostwa Powiatowego w Sochaczewie w terminie 24 października 2022 r. znak sprawy:
AB 67.43.897.20222.KJ.
1.3.Szczegółowy zakres zadania znajduje się w dokumentacji techniczno-projektowej,
w przedmiarach oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
Wymienione dokumenty stanowią załączniki nr 9-11 do SWZ.
1.4. Zamawiający informuje wykonawców, że w udostępnionym przedmiarze brak jest pozycji:
1) Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego na oprawy LED, o których mowa na str. 27 projektu
technicznego i pokazane w ilości 9 sztuk rzucie parteru R1-1.
2) W przedmiarze brak jest pozycji dodatkowe szpilki uziemiające, stalowe pomiedziowane średnicy ¾ 1 pręt dł. 4,5 m na złącze kontrolne, o których mowa na str. 9 Projektu Technicznego
Zamawiający informuje, że w cenie oferty nie należy uwzględniać przedmiotowych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 515231,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 794651,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 515231,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo - Budowlany "ELLA" Bronisław Gawrylczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750361668
7.3.3) Ulica: Wróblewskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 515231,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |