Sukcesywna dostawa materiałów izotopowych dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach
105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00226528
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-22 12:11
- Lokalizacja
- Żary, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9281739120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki izotopowe
Wykonawcy
5 przyznanych
NARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
441 752,4 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
441 752,4 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
44 355,6 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
441 752,4 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
44 355,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.