Dostawa samochodów służbowych na potrzeby Zakładu Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego z podziałem na dwie części
ZAKŁAD INWESTYCJI ORGANIZACJI TRAKTATU PÓŁNOCNOATLANTYCKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00226725
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-22 13:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010268469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy z napędem na 4 kołaPikapy
Wykonawcy
2 przyznane
ANRO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChwaszczyno, PL
229 641 PLNANRO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChwaszczyno, PL
229 641 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.