Świadczenie sług terapii integracji sensorycznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach realizacji Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno- Rehabilitacyjno-Opiekuńczego
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00226837
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-22 13:29
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
8 przyznanych
Karolina KlepackaRumia, PL
12 750 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
11 850 PLNKarolina KlepackaRumia, PL
12 000 PLNKatarzyna Malinowska-RezkGdynia, PL
12 000 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
12 750 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 200 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
12 900 PLNKatarzyna Malinowska-RezkGdynia, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.