Przebudowa dróg powiatowych nr 2220G Różyny-Ulkowy-Rębielcz i nr 2209G Kleszczewo-Graniczna Wieś-Pawłowo w msc. Pawłowo
Powiat Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00226879
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00226879/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-22 13:38
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eae409c8-e416-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5932136700
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty drogowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00226879 z dnia 2023-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych nr 2220G Różyny-Ulkowy-Rębielcz i nr 2209G Kleszczewo-Graniczna Wieś-Pawłowo w msc. Pawłowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gdański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 587731255
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-gdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-gdanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych nr 2220G Różyny-Ulkowy-Rębielcz i nr 2209G Kleszczewo-Graniczna Wieś-Pawłowo w msc. Pawłowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eae409c8-e416-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00226879
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030380/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Przebudowa dróg powiatowych nr 2220G Różyny – Ulkowy – Rębielcz i nr 2209G Kleszczewo – Graniczna Wieś – Pawłowo w msc. Pawłowo.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193811
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.11.2023.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 2220G oraz 2209G na łącznej długości 8244,02 mb na co składają się:
1) odcinek nr 1 w msc Różyny o długości 689,92 mb ;
2) odcinek nr 2 w msc. Pawłowo o długości 2100 mb;
3) odcinek nr 3 w msc. Ulkowy o długości 298,21 mb
4) odcinek nr 4 Różyny-Ulkowy o długości 2414,43 mb;
5) odcinek nr 5 Ulkowy – Żelisławki o długości 2.741,46 mb
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 21 175 263,00 zł brutto, natomiast kwota najkorzystniejszej oferty wynosi 25 209 377,99 zł. brutto.W związku z tym, że Zamawiający nie posiada środków na zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25209377,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34604366,13 PLN
| 2023-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |