Najem 14 sztuk samochodów osobowych wraz z systemami rejestrującymi obraz i dźwięk z przebiegu egzaminu praktycznego dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zielonej Górze.
WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO ZIELONEJ GÓRZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00066980
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00066980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-27 15:05
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-043582ad-8720-471e-bb3c-6c49d92bc5ab
- Identyfikator
- 9730550137
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00066980 z dnia 2025-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Najem 14 sztuk samochodów osobowych wraz z systemami rejestrującymi obraz i dźwięk z przebiegu egzaminu praktycznego dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zielonej Górze.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO ZIELONEJ GÓRZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970703845
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowa 4B
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-339
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68-4765370
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgora@wordy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgora.wordy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-043582ad-8720-471e-bb3c-6c49d92bc5ab1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Wojewódzka osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje kandydatów na kierowców i kierowców , prowadzenie kursów i szkoleń, wykonywanie innych zadań z zakresu BRD.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Najem 14 sztuk samochodów osobowych wraz z systemami rejestrującymi obraz i dźwięk z przebiegu egzaminu praktycznego dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zielonej Górze.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-043582ad-8720-471e-bb3c-6c49d92bc5ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214498/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Najem 14 sztuk samochodów osobowych wraz z systemami rejestrującymi obraz i dzwięk z przebiegu egzaminu praktycznego dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zielonej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670586
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSA.25.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 816868,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest najem na okres 48 miesięcy dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zielonej Górze 14 sztuk samochodów osobowych fabrycznie nowych, jednej marki, jednego modelu i jednego koloru, przystosowanych do egzaminowania na kategorię B prawa jazdy wraz z systemami rejestrującymi obraz i dźwięk z przebiegu egzaminu praktycznego, zgodnie z wymogami zawartymi w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo
32333100-7 - Rejestratory obrazu wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 966670,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1048904,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 966670,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEZET Głuchy i Spółka Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992805808
7.3.3) Ulica: Sulechowska 26A
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-119
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 966670,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2025-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |