Remont ul. Lipowej w obrębie miejscowości Szczodre, gmina Długołęka
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00227608
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00227608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-23 08:20
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa0a2918-e34d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00227608 z dnia 2023-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Lipowej w obrębie miejscowości Szczodre, gmina Długołęka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa0a2918-e34d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ul. Lipowej w obrębie miejscowości Szczodre, gmina Długołęka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa0a2918-e34d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00227608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019252/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Remont ul. Lipowej w m. Szczodre
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00191726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2023.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są następujące prace:
1) roboty budowlane polegające na remoncie ul Lipowej (dz. nr ew. 156/3, 155/1, 156/8, 155/6 obręb Szczodre) o nawierzchni bitumicznej, w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych,
b) wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy gruntu stabilizowanego cementem,
c) wykonanie ław pod krawężniki i krawężników betonowych,
d) wykonanie ławy pod obrzeża betonowe i obrzeży betonowych,
e) wykonanie konstrukcji podbudowy dróg i zjazdów
f) wykonanie nawierzchni dróg z mieszanki mineralno-asfaltowej,
g) wykonanie pobocza z kruszywa łamanego,
h) wykonanie regulacji pionowych studzienek dla włazów kanałowych,
i) wykonanie drenażu z rur pvc w poboczu,
j) wykonanie betonowych studzienek,
k) wykonanie konserwacji i naprawy rowu
l) wykonanie i uzgodnienie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzonych robót
m) wykonanie i uzgodnienie oznakowania drogowego docelowej organizacji ruchu.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszej SWZ, w tym w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz:
1) dokumentacji projektowej (Załącznik nr 7 do SWZ),
2) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) (Załącznik nr 8 do SWZ) z uwzględnieniem poniższego uzupełnienia do projektu:
a) należy dodatkowo wykonać drenaż z rur pvc o średnicy 120 mm w poboczu zgodnie z załączonym rysunkiem z włączeniem do istniejących studzienek,
3) Przedmiarze robót (Załącznik nr 9 do SWZ).
3. W czasie prowadzenia prac należy zwrócić szczególną uwagę na przebiegającą w drodze sieć wodociągową. Należy zabezpieczyć wszelkie urządzenia w/w infrastruktury w taki sposób, aby po położeniu nawierzchni zapewniony był do nich swobodny dostęp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71355000-1 - Usługi pomiarowe
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na ww. zadanie na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp została odrzucona oferta nr 1 złożona przez AN-GREG Grzegorz Stiller, ul. Parkowa 19, 55-095 Mirków, ponieważ jest niezgodna z przepisami ustawy.Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
| 2023-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |