Przebudowa budynku administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby kancelarii Leśnictwa Mojęcice

PGL LP Nadleśnictwo Wołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00227640
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00227640/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-23 08:34
Lokalizacja
Wołów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c767105a-d9e2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9170002818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00227640 z dnia 2023-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby kancelarii Leśnictwa Mojęcice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Wołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931024132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśna 37

1.5.2.) Miejscowość: Wołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wolow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wolow.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c767105a-d9e2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby kancelarii Leśnictwa Mojęcice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c767105a-d9e2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00227640

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa („modernizacja”) istniejącego budynku biurowego (administracyjnego) na potrzeby kancelarii Leśnictwa Mojęcice. Przebudowa ma polegać na dostosowaniu i podniesieniu komfortu istniejącego budynku do potrzeb pracy biurowej dwóch pracowników Leśnictwa Mojęcice, oraz obsługiwanych przez nich petentów. Projektowane roboty budowlane w swoim programie użytkowym mają stworzyć przestrzeń do pracy biurowej oraz zapewnić odpowiednie warunki sanitarne i socjalne dla osób pracujących i obsługiwanych ludzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W Postępowaniu w wyznaczonym terminie do składnia ofert tj. do dnia 11 maja 2023 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta tj. oferta KORT Sp. z o.o. ul. Ludowa 33b, 56-100 Wołów.

Oferta KORT Sp. z o.o. ul. Ludowa 33b, 56-100 Wołów została odrzucona z Postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) PZP, gdyż przekazane przez nią Zamawiającemu wadium w formie poręczenia udzielonego przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zostało wniesione w sposób nieprawidłowy.
Mając na uwadze powyższe, z uwagi na fakt, iż odrzucona oferta była jedyną ofertą złożoną w Postępowaniu, Zamawiający zobowiązany był unieważnić Postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 PZP. Zgodnie z art. 255 pkt 2) PZP Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355844,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 355844,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane