„Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice”
GMINA JELCZ-LASKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00229324
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00229324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-23 14:35
- Lokalizacja
- Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-133866f6-c955-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9121715777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00229324 z dnia 2023-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jelcz-Laskowice
1.3.) Oddział zamawiającego: Małgorzata Łubkowska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Witosa, 24
1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-133866f6-c955-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056555/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rekultywacja dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00147602
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest “Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice”.
2. Remont cząstkowy nawierzchni dróg gruntowych w miejscowościach: Jelcz-Laskowice, Miłoszyce, Chwałowice, Dębina, Piekary, Dziuplina, Miłocice, Miłocice Małe, Grędzina, Łęg, Celina, Wójcice, Minkowice Oławskie, Biskupice Oławskie, Nowy Dwór w następującym zakresie: a) wykonanie mechanicznego zagęszczenia podłoża tłuczniowego oraz uzupełnienie kruszywem bazaltowym 0 – 31,5 mm wyboi o głębokości do 5 cm na powierzchni ok. 36 500 m2, b) profilowanie i zagęszczenie dróg gruntowych o powierzchni ok. 52 500 m2, c) utwardzenie dróg gruntowych: - nawierzchnia z kruszywa bazaltowego kamiennego 0/63 mm – warstwa dolna 6 cm / warstwa górna 4 cm z kruszywa bazaltowego kamiennego 0/31 mm - grubość po zagęszczeniu 10 cm na powierzchni 635 m2. d) zakup kruszywa kamiennego - bazaltowego frakcji 0/63 mm w ilości 150 ton (sukcesywna dostawa wg wskazań zamawiającego).
3. Szczegółowy zakres robót zostanie określony przez Zamawiającego w poleceniu wykonania remontów cząstkowych w rozbiciu na ustalone w ofercie technologie wykonania robót. Polecenia te będą równoznaczne z przekazaniem placu budowy.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia przeglądu dróg z udziałem Wykonawcy.
5. Przegląd będzie jednocześnie przekazaniem placu budowy. Przegląd może być przeprowadzony etapowo /poszczególne grupy ulic lub sołectwa/.
6. Z uwagi na prowadzenie prac na drodze bez wyłączenia jej z ruchu Wykonawca winien w cenie oferty uwzględnić wszystkie koszty, między innymi: oznakowania zapewniającego bezpieczeństwo ruchu na drodze, ubezpieczenia oraz zapewnić taką organizację pracy, aby cykl realizacji zamówienia był jak najkrótszy.
7. Roboty mają być wykonywane wg wskazań inspektora nadzoru.
8. Wybrany Wykonawca zobowiązany jest do zgłaszania u inspektora nadzoru terminu prowadzonych prac w pasie drogowym oraz sposobu oznakowania robót, które Wykonawca wykona na własny koszt.
9. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 914471,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIODOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 912 188 35 23
7.3.3) Ulica: ul. Grabiszyńska 61-65
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-503
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |