Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo-Parkowego w Oleszycach wraz z drogą dojazdową.
Gmina Oleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00229381
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00229381/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-23 14:50
- Lokalizacja
- Oleszyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c6e49a4-e8c5-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7931503534
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00229381 z dnia 2023-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo-Parkowego w Oleszycach wraz z drogą dojazdową.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oleszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Oleszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-630
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@oleszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.oleszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/oleszyce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo-Parkowego w Oleszycach wraz z drogą dojazdową.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c6e49a4-e8c5-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229381
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036126/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja Wzgórza Pałacowo- Parkowego w Oleszycach przy ul. Działyńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGP 271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rewaloryzacja zespołu Parkowo-Pałacowego w Oleszycach wraz z drogą dojazdową. Realizacja zamówienia ma na celu dostosowanie obiektu budowlanego, wykonanie malej architektury i aktywnego systemu bezpieczeństwa wraz z przejściem dla pieszych, do warunków technicznych i funkcjonalnych założonych w projektach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu ani nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
brak| 2023-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |