Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 803, przejście przez m. Ruda Szostkowska od km. 21+535 do km 22+056,61 o dł. 521,61 m – nr postępowania 021/23

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00229590
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00229590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-23 16:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95617f39-ac4c-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
5270206346
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie linii telefonicznychUkładanie kabliRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG Sp. z o.o.Pruszków, PL · lot 0
9 575 184,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00229590 z dnia 2023-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 803, przejście przez m. Ruda Szostkowska od km. 21+535 do km 22+056,61 o dł. 521,61 m – nr postępowania 021/23

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 14

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-048

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzdw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 803, przejście przez m. Ruda Szostkowska od km. 21+535 do km 22+056,61 o dł. 521,61 m – nr postępowania 021/23

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95617f39-ac4c-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032951/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.45 Rozbudowa dr. woj. nr 803, przejście przez m. Ruda Szostkowska od km 21+535 do km 22+056,51o dł. 521,61 m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00096696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 021/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 803, przejście przez m. Ruda Szostkowska od km 21+535 do km 22+056,61 o dł. 521,61 – nr postępowania 021/23
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Dokumentacji Przetargowej: Specyfikacji Technicznej, Dokumentacji Projektowej, Projekcie Stałej organizacji ruchu (Część III SWZ) i w Przedmiarze Robót (Część IV SWZ)#. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia na własny koszt bezpiecznych warunków ruchu drogowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie projektu organizacji ruchu, „na czas budowy” sporządzonego przez i na koszt Wykonawcy dodatkowo dokonywać aktualizować projekt stałej organizacji ruchu.
3. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

# udostępnionym jedynie poglądowo. Wykonawca winien obliczyć wartość robót na podstawie załączonej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45314310-7 - Układanie kabli

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9575184,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10299566,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9575184,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421925

7.3.3) Ulica: Parzniewska

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

geodezja,
wycinak drzew i krzewów,
roboty drogowe z wyłączeniem robót bitumicznych,
frezowanie,
roboty branży wod-kan,
roboty branży teletechnicznej,
roboty branży elektroenergetycznej,
czasowa i stała organizacja ruchu oraz urządzenia BRD,

NAZWY PODWYKONAWCÓW NIEZNANE NA ETAPIE SKŁADANIA OFERTY

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9575184,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2023-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane