Zakup wraz z dostawą i rozładunkiem leków Paliperidone inj. oraz Risperidone inj. z podziałem na dwa pakiety do Apteki szpitalnej Spec. Psych. ZOZ w Łodzi.

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00229650
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-23 23:58
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9471667139
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneProdukty lecznicze dla układu nerwowego

Wykonawcy

2 przyznane

'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
97 968,31 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
97 968,31 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.