Przygotowanie i przeprowadzenie grup wsparcia dla pacjentów z doświadczeniem kryzysu psychicznego i grup wsparcia dla rodzin osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego
Instytut Psychiatrii i Neurologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00229833
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-24 09:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250009387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa
Wykonawcy
10 przyznanych
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
20 000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
20 000 PLNZółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
21 000 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
21 000 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
10 500 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
10 500 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
10 080 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
10 080 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
10 500 PLNŻółta Wstążka Sp. z o.o.Warszawa, PL
10 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.