Wykonania podwójnej korekty utworów o objętości określonej w arkuszach wydawniczych, tj. książek lub czasopism opatrzonych numerami ISBN lub ISSN , z różnych dziedzin nauki dla WUJ.
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00229842
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-24 09:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750002236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi korektorskie
Wykonawcy
6 przyznanych
Martyna OgórekSzczytno, PL
15 000 PLNKatarzyna JagiełaKraków, PL
16 000 PLNKlaudia KrólKraków, PL
16 000 PLNUsługi edukacyjno-wydawnicze Katarzyna Zioła-ZemczakPorąbka, PL
6800 PLNBarbara GórskaKraków, PL
8500 PLNGrażyna GawryłowKraków, PL
18 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.