Budowa ścieżki rowerowej w Przylasku Rusieckim wg proj. „Bud. drogi wew. na dz. nr344 obr NH oraz bud. ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 86/10 obr NH jedn. ewid.126103_9 w m.Kraków, Gm. miejska Kraków”

Zarząd Dróg Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00229947
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00229947/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-24 09:25
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4263c6e2-b699-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
6792597429
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy drógFundamentowanie drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF PARYLWiśniowa, PL · lot 0
1 399 173,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00229947 z dnia 2023-05-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej w Przylasku Rusieckim wg proj. „Bud. drogi wew. na dz. nr344 obr NH oraz bud. ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 86/10 obr NH jedn. ewid.126103_9 w m.Kraków, Gm. miejska Kraków”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357116163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Centralna 53

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-586

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdmk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdmk.krakow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej w Przylasku Rusieckim wg proj. „Bud. drogi wew. na dz. nr344 obr NH oraz bud. ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 86/10 obr NH jedn. ewid.126103_9 w m.Kraków, Gm. miejska Kraków”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4263c6e2-b699-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229947

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044822/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.42 Ścieżka rowerowa w Przylasku Rusieckim Realizacja wg projektu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00112987

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 23/II/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana, polegająca na budowie ścieżki rowerowej w Przylasku Rusieckim.
2) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą:
a) projektowanych postanowień umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ,
b) dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ,
d) przedmiaru robót budowlanych, stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ.
3) Minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy. Maksymalny okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 36 miesiące zostaną odrzucone.
4) Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1083). Szczegółowy opis wymagań w tym zakresie zawiera SWZ.
5) Termin wykonania zamówienia: 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1399173,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1937183,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1399173,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Józef Paryl „SAMBUD”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811218960

7.3.4) Miejscowość: Węglówka 72

7.3.5) Kod pocztowy: 32-412

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych, wykonanie podbudowy stabilizowanej cementem, pełnienie nadzoru nad pracami elektrycznymi

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1399173,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane