Dostawa lekkiego oleju opałowego w sezonie grzewczym 2024/2025

GMINA OROŃSKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00067299
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00067299/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-27 18:54
Lokalizacja
Orońsko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8d3cc78-60e3-4032-8fef-195be906b6a9
Identyfikator
7991922134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

TRANSBIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSobienie Jeziory, PL · lot 0
380 217,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00067299 z dnia 2025-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego oleju opałowego w sezonie grzewczym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OROŃSKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna

1.5.2.) Miejscowość: Orońsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-505

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@oronsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oronsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8d3cc78-60e3-4032-8fef-195be906b6a9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa lekkiego oleju opałowego w sezonie grzewczym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8d3cc78-60e3-4032-8fef-195be906b6a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067299

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103366/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup oleju opałowego w sezonie grzewczym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.11.2024.KT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 332760 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa i wyładunek oleju opałowego grzewczego spełniającego wymagania normy PN-C-96024 w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 w ilości 94 000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2025 o parametrach nie gorszych niż:
1) zawartość siarki do 0,1 %,
2) wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg,
3) temperatura płynięcia nie wyższa niż - 20° C,
4) zawartość zanieczyszczeń stałych nie większa niż 24 mg/kg,
5) zawartość wody nie większa niż 200 mg/kg,
6) barwa czerwona
2. Olej opałowy ma zostać dostarczany do następujących podmiotów:
1) Urząd Gminy w Orońsku, ul. Szkolna 8 – w ilości ok 45 000 litów,
2) Przedszkole Samorządowe w Orońsku ul. Wesoła 8 – w ilości ok 10 000 litrów,
3) Przedszkole Samorządowe w Orońsku, Oddział Tomaszów 44B – w ilości ok 10 000 litrów /ze względu na utrudniony dojazd do punktu tankowania konieczne jest zapewnienie przewodu do tankowania o odpowiedniej długości- około 60-70 metrów/,
4) Publiczna Szkoła Podstawowa w Guzowie, Guzów 20 – w ilości ok 26 000 litrów,
5) OSP Dobrut, Dobrut 54 – w ilości ok 3 000 litrów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380217,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388483,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380217,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBIK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5322073869

7.3.3) Ulica: Stary Zambrzyków 59

7.3.4) Miejscowość: Sobienie-Jeziory

7.3.5) Kod pocztowy: 08-443

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380217,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-31
2025-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy