Wyznaczenie i doposażenie przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych i rowerzystów na terenie Miasta Nowego Sącza
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00230447
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00230447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-24 11:24
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c45e93a0-c49f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7341024330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweMalowanie nawierzchiOznakowanie drogowe
Wykonawcy
3 przyznane
MIASTO NOWY SĄCZBĘDZIN, PL · lot 0
12 398,4 PLNMIASTO NOWY SĄCZBĘDZIN, PL · lot 1
33 382,2 PLNMIASTO NOWY SĄCZBĘDZIN, PL · lot 2
11 586,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00230447 z dnia 2023-05-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyznaczenie i doposażenie przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych
i rowerzystów na terenie Miasta Nowego Sącza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzd.nowysacz.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyznaczenie i doposażenie przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszychi rowerzystów na terenie Miasta Nowego Sącza
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c45e93a0-c49f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00230447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00066072/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Wyznaczenie i doposażenie przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych i rowerzystów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Środki Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach działania 3.1: Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III: Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020 Beneficjent: Nowy Sącz - Miasto na prawach powiatu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00140881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 37390,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dla cz.I:1. Wyznaczenie przejścia wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym na ul. Długoszowskiego (przy Sądeckim Parku Etnograficznym) [DP1573K] klasy D
2. Wyznaczenie przejścia wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym oraz doposażenie przejścia dla pieszych w bariery drogowe na ul. Lwowskiej (przy skrzyżowaniu z ul. Obłazy) [odcinek DK28] klasy Z
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
4.5.5.) Wartość części: 10024,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wyznaczenie przejścia wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym oraz na ul. Zdrojowej (przy basenie nad rz. Łubinką) [DG293411K] klasy D 2. Wyznaczenie przejścia wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym oraz doposażenie przejścia dla pieszych w próg zwalniający płytowy i w bariery drogowe na ul. Dąbrówki (przy Niepublicznym Przedszkolu „Ochronka”) [DG293074K] klasy L wraz z zamontowaniem bariery drogowej U12a aluminiowej, ocynkowanej o rozstawie słupków 1,5m – 8 kpl. (12 mb.)3. Wyznaczenie przejścia wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym oraz doposażenie przejścia dla pieszych w próg zwalniający płytowy na ul. Bohaterów Orła Białego (przy skrzyżowaniu z ul. Węgierską) [DG293039K] klasy L
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 20441,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.III:1. Starowiejska (plac zabaw) – wyznaczenie i oznakowanie przejścia dla pieszych
2. Batalionów Chłopskich (Samotna) – wyznaczenie i oznakowanie przejścia dla pieszych
Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
• przedmiar robót, jako element pomocniczy dla wyceny zamówienia;
• STWiORB,
• Dokumentacja projektowa (rysunki)
stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
4.5.5.) Wartość części: 6926,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12398,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12398,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12398,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano Drogowy „BUD - DROG” Zdzisław Haraf
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343507021
7.3.3) Ulica: B. Prusa 24a
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12398,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-07-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33382,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33382,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33382,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano Drogowy „BUD - DROG” Zdzisław Haraf
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343507021
7.3.3) Ulica: B. Prusa 24a
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33382,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-07-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11586,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11586,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11586,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Drogowy „BUD-DROG” Zdzisław Haraf
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343507021
7.3.3) Ulica: B. Prusa 24A
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11586,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-07-31| 2023-05-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |