„Jednorazowa dostawa sprzętu medycznego”
WOJEWÓDZKA PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA IM. DR. N. MED. ZBIGNIEWA ŻAKA W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00230995
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-24 13:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762072366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneStanowiska stomatologiczneRóżne urządzenia i produkty medyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
MICHAŁ KONTEKMyślenice, PL
111 240 PLNMICHAŁ KONTEKMyślenice, PL
108 000 PLNMICHAŁ KONTEKMyślenice, PL
112 318,92 PLNMICHAŁ KONTEKMyślenice, PL
19 008 PLNMICHAŁ KONTEKMyślenice, PL
22 896 PLNMICHAŁ KONTEKMyślenice, PL
22 896 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.