Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wilczycach w 2025r.

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wilczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00067463
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00067463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-28 06:44
Lokalizacja
Wilczyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6e642a8-ba41-488e-8445-cc214cc2aa65
Identyfikator
8961568361
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków do szkółUsługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

HORYZONTY SMAKU CZARNECKA,KRUCZYŃSKA,WÓJCIK-ROGALSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
396 322,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00067463 z dnia 2025-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wilczycach w 2025r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wilczycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368103060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 15

1.5.2.) Miejscowość: Wilczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-361

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@spwilczyce.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spwilczyce.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6e642a8-ba41-488e-8445-cc214cc2aa65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkoła podstawowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wilczycach w 2025r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6e642a8-ba41-488e-8445-cc214cc2aa65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielone zostało w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1
pkt 7 ustawy.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla
zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zamówienie zostało udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług, zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, a jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-5bfefff0-b693-11ee-b628-1a85378e6c0a

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPWilczyce/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wilczycach w 2025r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HORYZONTY SMAKU CZARNECKA, KRUCZYŃSKA, WÓJCIK - ROGALSKA spółka komandytowa (dawniej HORYZONTY SMAKU s.c.)

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943040218

7.3.3) Ulica: Szpacza 8a

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-417

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396322,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-20 do 2025-06-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi