Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże
MIASTO I GMINA DUBIECKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00231433
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00231433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-24 14:44
- Lokalizacja
- Dubiecko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a56cde5-e8e7-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7952311403
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00231433 z dnia 2023-05-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 10
1.5.2.) Miejscowość: Dubiecko
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-750
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dubiecko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.dubiecko.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a56cde5-e8e7-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00231433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110118/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rewitalizacja Spichlerza w miejscowości Wybrzeże
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00200464
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1943673,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo – budowlanych, konserwatorskich oraz wykończeniowych przy budynku Spichlerza, stanowiącego część zespołu dworsko parkowego w miejscowości Wybrzeże, gmina Dubiecko, w ramach Trzeciej Edycji Naboru Wniosków o dofinansowanie: Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nabór III (Promesa nr Edycja 3PGR//2021/4420). Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków.
2. Rewitalizacja budynku spichlerza ponadto obejmuje budowę zewnętrznej klatki schodowej, zakup i montaż windy, budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz zagospodarowanie terenu.
3. Przedmiot zamówienia został określony w Dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta. Jej wartość to 2 195 550,00 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 1 499 999,99 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny tej oferty.| 2023-05-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |