Remont posadzek w budynku Szkoły Podstawowej Nr 5 dla Przedszkola Miejskiego Nr 7 w Jaworznie, ul. Puszkina 5

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00231740
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00231740/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-25 07:16
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cf69698-d1e8-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6320009448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógKładzenie płytekInstalowanie ścianek działowychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ MOMOTLublin, PL · lot 0
156 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00231740 z dnia 2023-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont posadzek w budynku Szkoły Podstawowej Nr 5 dla Przedszkola Miejskiego Nr 7 w Jaworznie, ul. Puszkina 5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 326181803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cf69698-d1e8-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont posadzek w budynku Szkoły Podstawowej Nr 5 dla Przedszkola Miejskiego Nr 7 w Jaworznie, ul. Puszkina 5

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cf69698-d1e8-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00231740

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162638

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OW.VII.260.27.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 670831,78 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 175868,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont posadzek w budynku Szkoły Podstawowej Nr 5 dla Przedszkola Miejskiego Nr 7 w Jaworznie, ul. Puszkina 5.
Remont posadzki w wiatrołapie obejmujący:
- skucie posadzki z płytek ceramicznych wraz z warstwą podbudowy,
- skucie cokolików,
- wykonanie warstwy z zaprawy betonowej oraz poziomej izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej,
- położenie wylewek samopoziomujących
- zagruntowanie podłoża,
- wykonanie posadzki z płytek gresowych,
- wykonanie listwy cokołowej z płytek gresowych,
- montaż progów z listew aluminiowych,
- wywiezienie i utylizacja gruzu.
Remont posadzek w korytarzu na parterze, pomieszczeniu pomocniczym, gospodarczym i biurowym, w dwóch salach zajęć (parter i piętro) oraz jadalni obejmujący:
- usunięcie wykładziny i płytek PCV oraz skucie posadzki z lastriko wraz z warstwami posadzkowymi (korytarz, pom. pomocnicze i pom. gospodarcze na parterze);
- usunięcie wykładziny i płytek PCV oraz skucie warstw posadzkowych (dwie sale zajęć: jedna na parterze i jedna na I. piętrze, jadalnia nr 1 i 2, pom. biurowe na parterze );
- usunięcie cokolików,
- wykonanie warstwy z zaprawy betonowej oraz poziomej izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej,
- położenie wylewek samopoziomujących,
- zagruntowanie podłoża,
- oczyszczenie i wypełnienie szczelin dylatacyjnych,
- położenie warstwy wyrównującej pod wykładziny podłogowe,
- wykonanie pasów tynków wyrównanie powierzchni po skutych cokołach wraz z szpachlowaniem i malowaniem,
- ułożenie posadzek z wykładziny rulonowanej, homogenicznej PCW wraz z jej zgrzewaniem oraz wywinięciem na ściany,
- osadzenie progów z listew aluminiowych,
- wywiezienie i utylizacja gruzu.
Ścianka działowa w korytarzu w kondygnacji parteru - roboty rozbiórkowe i murowe obejmujące:
- rozbiórka ścianki działowej w konstrukcji murowanej i drewnianej,
- uzupełnienie tynków;
- wykucie strzępi dla planowanej ścianki działowej;
- wymurowanie ścianki i osadzenie nadproża;
- otynkowanie, gruntowanie i pomalowanie wykonanej ścianki działowej,
- montaż ościeży i skrzydła drzwiowego,
- wykończenie powierzchni ościeży, gruntowanie i pomalowanie,
- wywiezienie i utylizacja gruzu.
zgodnie z:
1)Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych – Remont
posadzek w budynku Szkoły Podstawowej Nr 5 dla Przedszkola Miejskiego Nr 7 w Jaworznie przy Puszkina 5.
2) Przedmiarem robót na wykonanie remontu,
3) Opisem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45431000-7 - Kładzenie płytek

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227131,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MATANET Mateusz Momot

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462416975

7.3.3) Ulica: Paderewskiego 14/38

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-860

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-07-03 do 2023-08-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane