Rozbudowa i przebudowa budynku mieszkalno – biurowego, budowa zewnętrznej instalacji gazowej, przyłącza kanalizacji sanitarnej i przyłącza wodociągowego w obrębie ewidencyjnym Brzostowa Góra
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nowa Dęba
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00231815
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00231815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-25 08:02
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c90ea3e-c889-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8670005707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00231815 z dnia 2023-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa budynku mieszkalno – biurowego, budowa zewnętrznej instalacji gazowej, przyłącza kanalizacji sanitarnej i przyłącza wodociągowego w obrębie ewidencyjnym Brzostowa Góra
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nowa Dęba
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wł.Sikorskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowadeba@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowadeba.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c90ea3e-c889-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzenie zasobami leśnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i przebudowa budynku mieszkalno – biurowego, budowa zewnętrznej instalacji gazowej, przyłącza kanalizacji sanitarnej i przyłącza wodociągowego w obrębie ewidencyjnym Brzostowa Góra2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c90ea3e-c889-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00231815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00122247/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa i przebudowa budynku mieszkalno-administracyjnego wraz z przebudową i budową przyłączy, leśnictwa Brzostowa Góra,
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00187749
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229799,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie polega na dobudowaniu do istniejącego budynku mieszkalnego (nr inw. 110/195), w którym mieści się kancelaria leśnictwa Brzostowa Góra oraz mieszkanie leśniczego - niewielkiej gabarytowo bryły o charakterze i formie nawiązującej do istniejącego budynku. Rozbudowa budynku ma na celu powiększenie części biurowej o poczekalnię oraz zaplecze socjalne. Na zaplecze socjalne składa się aneks kuchenny oraz łazienka. Istniejące wejście do pomieszczenia kancelarii projektuje się pozostawić bez zmian, Projektuje się przeniesienie istniejącego zadaszonego ganku przed projektowane wejście do części biurowej budynku – umieszczone w ścianie szczytowej od strony zachodniej. Do zachodniej ściany szczytowej istniejącego budynku projektuje się dostawienie bryły o długości 3,34m oraz szerokości 7,01m w konstrukcji drewnianej opartej na żelbetowych fundamentach. Projektowana bryła jest parterowa o poddaszu nieużytkowym. Dach dwuspadowy, o nachyleniu 75% i kalenicy usytuowanej równolegle do kalenicy istniejącego budynku. Elewacje projektuje się jako drewnianą o deskowaniu poziomym i kolorze identycznym jak w istniejącym budynku. Projektuje się przenieść istniejący zadaszony ganek wejściowy przed projektowaną zachodnią elewację szczytową. W ramach zadania należy wybudować zewnętrzną instalację gazową, przyłącze kanalizacji sanitarnej i przyłącza wodociągowe.
4. Zamawiający w oparciu o art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga, aby przez cały okres realizacji robót Wykonawca zatrudniał na umowę o pracę wszystkich pracowników fizycznych bezpośrednio związanych z wykonywaniem robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
45216000-4 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych oraz wojskowych obiektów budowlanych
45262800-9 - Rozbudowa budynków
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217693,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399367,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217693,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Delekta F.P.U "Drewdel"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180831626
7.3.3) Ulica: Korabina 7
7.3.4) Miejscowość: Korabina
7.3.5) Kod pocztowy: 37-433
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217693,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |