Usługa opracowania projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego / zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wraz z niezbędnymi opracowaniami
GMINA BARLINEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00231953
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-25 08:44
- Lokalizacja
- Barlinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5971648491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi planowania przestrzennegoUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
Wykonawcy
4 przyznane
Tomasz Kuźniar, Piotr Jan SzczepańskiPoznań, PL
17 000 PLNTomasz Kuźniar, Piotr Jan SzczepańskiPoznań, PL
12 000 PLNTomasz Kuźniar , Piotr Jan SzczepańskiPoznań, PL
9000 PLNTomasz Kuźniar , Piotr Jan SzczepańskiPoznań, PL
17 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.