Dostawa opatrunków i rękawic.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00231987
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-25 08:50
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8431401794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OpatrunkiPlastryBandażeKompresyMateriały medyczneOpatrunki przylepneZestawy opatrunkoweRękawice chirurgiczne
Wykonawcy
12 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
40 065,84 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
36 039,6 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
9401,67 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
35 623,8 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
37 400,13 PLNCREATUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
13 411,44 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1937,79 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
3888,52 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
3180,6 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
40 065,84 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
5400 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
3088,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.