Remont koła wodnego dla pochylni Kąty Kanału Elbląskiego
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00067562
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00067562/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-28 07:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-807c7163-bf27-4058-9ee7-59322e5a0311
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszynCzęści przekładni i elementów napędowychWyroby z żeliwa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00067562 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont koła wodnego dla pochylni Kąty Kanału Elbląskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-gd@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r21565,Remont-kola-wodnego-dla-pochylni-Katy-Kanalu-Elblaskiego.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont koła wodnego dla pochylni Kąty Kanału Elbląskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-807c7163-bf27-4058-9ee7-59322e5a0311
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067562
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.257 Remont koła wodnego dla pochylni Kąty Kanału Elbląskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672905
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.ROZ.2710.77.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac naprawczych na pochylni Kąty, czyli kompleksowy remont koła wodnego.
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, zakresu wymagań i warunków wykonania zamówienia określają:
- Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ,
- Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42142000-6 - Części przekładni i elementów napędowych
44470000-5 - Wyroby z żeliwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 09.01.2025 r. do godz. 10:00 do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta - Oferta nr 1 – złożona przez konsorcjum firm: WMW Sp. z.o.o., ul. Wielopole 6, 80-556 Gdańsk i Warsztaty Mechaniczne Wisłoujście Jerzy Świergiel, Jan Górczyński Spółka Jawna, ul. Wielopole 6, 80-556 Gdańsk na kwotę 738.000,00 złotych brutto.Przed upływem terminu otwarcia ofert Zamawiający opublikował informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, która wynosi 768.750,00 złotych brutto.
W wyniku badania i oceny ofert rzeczona oferta mieszcząca się w kwocie jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2) lit. c) i pkt 4 ustawy PZP.
Oferta Wykonawcy konsorcjum firm: WMW Sp. z.o.o., ul. Wielopole 6, 80-556 Gdańsk i Warsztaty Mechaniczne Wisłoujście Jerzy Świergiel, Jan Górczyński Spółka Jawna, ul. Wielopole 6, 80-556 Gdańsk była jedyną ofertą złożoną w postępowaniu na: „Remont koła wodnego dla pochylni Kąty Kanału Elbląskiego”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |