Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych.

GMINA SŁOMNIKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00232447
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00232447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-25 10:42
Lokalizacja
Słomniki, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eac51637-d863-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6821604831
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00232447 z dnia 2023-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64

1.5.2.) Miejscowość: Słomniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-slomniki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eac51637-d863-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00232447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171704

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 299277,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia obejmuje przebudowę dróg gminnych wewnętrznych w tym:
a) „Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 163 w m. Orłów”, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o szer. 3,0m i długości 116m;
b) „Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 281 w m. Ratajów”, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o szer. 3,2m i długości 190m;
c) „Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 297 w m. Trątnowice”, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o szer. 3,2m i długości 120m;
d) „Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 297 i 296 w m. Niedźwiedź”, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o szer. 3,0m i długości 60m;
e) „Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 218 w m. Kępa”, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o szer. 3,0m i długości 35m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia w rozdziale III pkt 1 lit. d) SWZ błędnie podał miejscowość w której znajdują się działki na których mają zostać wykonane roboty drogowe. Przedmiotowe roboty drogowe mają zostać wykonane na działkach należących do Gminy Słomniki w miejscowości Ratajów, a nie na prywatnych działkach w miejscowości Niedźwiedź podanych pierwotnie w SWZ. W związku z powyższym Zamawiający zobowiązany był unieważnić przedmiotowe postępowanie z powodu wady dokumentacji.
2023-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane