Inspektor Nadzoru dla Projektu pn. „Program poprawy czystości zlewni rzeki Wisłoki – Etap V – Gmina Brzostek, Gmina Skołyszyn”
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00067635
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00067635/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-28 08:08
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d606c992-070c-4d18-a8b5-36be4de07aea
- Identyfikator
- 6851937744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00067635 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Inspektor Nadzoru dla Projektu pn. „Program poprawy czystości zlewni rzeki Wisłoki – Etap V – Gmina Brzostek, Gmina Skołyszyn”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370400046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 82
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wisloka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisloka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d606c992-070c-4d18-a8b5-36be4de07aea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inspektor Nadzoru dla Projektu pn. „Program poprawy czystości zlewni rzeki Wisłoki – Etap V – Gmina Brzostek, Gmina Skołyszyn”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d606c992-070c-4d18-a8b5-36be4de07aea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593062
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.BO.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. Inspektor Nadzoru dla Projektu pn. „Program poprawy czystości zlewni rzeki Wisłoki – Etap V – Gmina Brzostek, Gmina Skołyszyn” dofinansowanego ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027, w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 priorytet FEPK.02 Energia i środowisko działanie FEPK.02.06 Zrównoważona gospodarka wodno – ściekowa w zakresie zaopatrzenia w wodę.
Projekt będzie realizowany na obszarze gminy wiejskiej Skołyszyn w pow. jasielskim oraz gminy miejskowiejskiej Brzostek w pow. dębickim. Zakres rzeczowy projektu będzie w całości zlokalizowany na terenach sklasyfikowanych jako silnie zagrożone suszą w kontekście łącznego zagrożenia suszą rolniczą, hydrologiczną i hydrogeologiczną.
W ramach projektu zaplanowano realizację następujących zadań inwestycyjnych:
a) w Gminie Brzostek:
1. Budowa sieci wodociągowej przy części ul. Przedmieście w Brzostku
2. Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Brzostek
3. Budowa sieci wodociągowej przy części ul. Węgierskiej w Brzostku
b) w Gminie Skołyszyn:
4. Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej oraz kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Harklowa – sieć wodociągowa etap III
5. Kompleksowe rozwiązanie (off-grid) dotyczące zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych na SUW w Kunowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36285,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197153,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36285,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAM-BUD Kamil Cich
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181934425
7.3.3) Ulica: Krasińskiego 15/26
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36285,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |