Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk Jednostek Organizacyjnych Gminy Leżajsk oraz klubów sportowych na potrzeby eksploatacji budynków lokali obiektów użytkowych zasilania oświetlenia drogowego

GMINA LEŻAJSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00067719
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00067719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-28 08:25
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48318868-5492-466a-afd2-d11c54520102
Identyfikator
8161593943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaProdukty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

Wykonawcy

3 przyznane

HEKLA ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
294 074,76 PLN
HEKLA ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
101 758,7 PLN
HEKLA ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
26 059,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00067719 z dnia 2025-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk Jednostek Organizacyjnych Gminy Leżajsk oraz klubów sportowych na potrzeby eksploatacji budynków lokali obiektów użytkowych zasilania oświetlenia drogowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48318868-5492-466a-afd2-d11c54520102

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161593943

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Giedlarowa 285

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: promocja@gok.lezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gok.lezajsk.pl

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ludowy Klub Sportowy "Jodła"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161513200

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przychojec

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jodla.przychojec@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ludowy Klub Sportowy "Azalia"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161117148

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brzóza Królewska 483

1.5.2.) Miejscowość: Brzóza Królewska

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-307

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azaliabk@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ludowy Klub Sportowy "Orzeł",

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161505287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Biedaczów 77A

1.5.2.) Miejscowość: Żołynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-110

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: Klub Sportowy "Sokół"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161550342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hucisko

1.5.2.) Miejscowość: Wola Zarczycka

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-311

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kssokolhucisko@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: Klub Sportowy "Victoria"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161471588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Giedlarowa 888A

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk Jednostek Organizacyjnych Gminy Leżajsk oraz klubów sportowych na potrzeby eksploatacji budynków lokali obiektów użytkowych zasilania oświetlenia drogowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48318868-5492-466a-afd2-d11c54520102

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041192/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup energii elektrycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670680

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część numer 1 - Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk - zasilania oświetlenia drogowego

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk - zasilania oświetlenia drogowego.
Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostaw wynosi 496 664 kWh, w tym energia rozliczana:

Całodobowa:
- w grupie taryfowej C11 - 456 922 kWh

W grupie taryfowej C12a:
- strefa szczytowa – 6 691 kWh
- strefa pozaszczytowa - 10 036 kWh

W grupie taryfowej C 12b:
- strefa szczytowa - 9 206 kWh
- strefa pozaszczytowa - 13 809 kWh

Moc umowna dla wszystkich punktów odbioru wynosi łącznie 600 kW

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: 70%

Na wszystkie punkty PPE wchodzące w szczegółowy opis zamówienia było składane oświadczenie pt. „Oświadczenie składane przez odbiorców uprawnionych o których mowa w art. 2 pkt 2 lit. b-f ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku” u aktualnego sprzedawcy energii elektrycznej.

Zamawiający jest uprawniony do kupowania energii elektrycznej po stawkach które są określone w ustawie z dnia 27 listopada 2024 r.o zmianie ustawy o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku oraz w 2024 roku oraz niektórych innych ustaw do dnia 31.03.2025. W sytuacji przedłużenia stosowania ww. ustawy o kolejny okres Zamawiający będzie uprawniony do kupowania energii elektrycznej po cenach nie wyższych niż określone w ustawie.

Operatorem Systemu Dystrybucyjnego dla wszystkich punktów poboru energii elektrycznej jest PGE Dystrybucja, Oddział Rzeszów, Rejon Leżajsk.
Realizacja przedmiotowego zamówienia nie ma wpływu na zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Szczegółowy zakres zamówienia określają następujące dokumenty:
1) Załączniki nr 6: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - na część numer 1, 2, 3.;
2) Załączniki nr 7: Lista obiektów Zamawiającego objętych umową - na część numer 1, 2, 3.;
3) Załącznik nr 9: Wzór umowy;
4) Załącznik nr 10: Wykaz nabywców.
Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia standardów jakościowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa energetycznego, w szczególności z Rozdziałem 10 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dot. parametrów jakościowych energii elektrycznej i standardów jakościowych obsługi odbiorców oraz sposobu załatwiania reklamacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

4.5.5.) Wartość części: 320284,73 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część numer 2 - Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk, Jednostek Organizacyjnych Gminy oraz klubów sportowych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk, jednostek organizacyjnych Gminy oraz Klubów Sportowych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych.
Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostaw wynosi 170 393 kWh, w tym energia rozliczana:

Całodobowa:
- w grupie taryfowej C11 - 166 503 kWh
- w grupie taryfowej G11 – 3 890 kWh

Moc umowna dla wszystkich punktów odbioru wynosi łącznie 339 kW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SIWZ.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: 70%

Na wszystkie punkty PPE wchodzące w szczegółowy opis zamówienia było składane oświadczenie pt. „Oświadczenie składane przez odbiorców uprawnionych o których mowa w art. 2 pkt 2 lit. b-f ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku” u aktualnego sprzedawcy energii elektrycznej.

Zamawiający jest uprawniony do kupowania energii elektrycznej po stawkach które są określone w ustawie z dnia 27 listopada 2024 r.o zmianie ustawy o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku oraz w 2024 roku oraz niektórych innych ustaw do dnia 31.03.2025. W sytuacji przedłużenia stosowania ww. ustawy o kolejny okres Zamawiający będzie uprawniony do kupowania energii elektrycznej po cenach nie wyższych niż określone w ustawie.

Operatorem Systemu Dystrybucyjnego dla wszystkich punktów poboru energii elektrycznej jest PGE Dystrybucja, Oddział Rzeszów, Rejon Leżajsk.
Realizacja przedmiotowego zamówienia nie ma wpływu na zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Szczegółowy zakres zamówienia określają następujące dokumenty:
1) Załączniki nr 6: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - na część numer 1, 2, 3.;
2) Załączniki nr 7: Lista obiektów Zamawiającego objętych umową - na część numer 1, 2, 3.;
3) Załącznik nr 9: Wzór umowy;
4) Załącznik nr 10: Wykaz nabywców.
Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia standardów jakościowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa energetycznego, w szczególności z Rozdziałem 10 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dot. parametrów jakościowych energii elektrycznej i standardów jakościowych obsługi odbiorców oraz sposobu załatwiania reklamacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

4.5.5.) Wartość części: 110094,33 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część numer 3 – Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk, Jednostek Organizacyjnych Gminy na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oraz sprzedaż energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk, Jednostek Organizacyjnych Gminy na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oraz sprzedaż energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej.
Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostaw wynosi 42 595 kWh, w tym energia rozliczana:



Całodobowa:
- w grupie taryfowej C11 - 42 595 kWh

Szacunkowa ilość wprowadzonej energii w okresie dostaw wynosi 35 291 kWh.

Moc umowna dla wszystkich punktów odbioru wynosi łącznie 90,36 kW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SIWZ.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: 70%

Na wszystkie punkty PPE wchodzące w szczegółowy opis zamówienia było składane oświadczenie pt. „Oświadczenie składane przez odbiorców uprawnionych o których mowa w art. 2 pkt 2 lit. b-f ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku” u aktualnego sprzedawcy energii elektrycznej.

Zamawiający jest uprawniony do kupowania energii elektrycznej po stawkach które są określone w ustawie z dnia 27 listopada 2024 r. o zmianie ustawy o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku oraz w 2024 roku oraz niektórych innych ustaw do dnia 31.03.2025. W sytuacji przedłużenia stosowania ww. ustawy o kolejny okres Zamawiający będzie uprawniony do kupowania energii elektrycznej po cenach nie wyższych niż określone w ustawie.


Operatorem Systemu Dystrybucyjnego dla wszystkich punktów poboru energii elektrycznej jest PGE Dystrybucja, Oddział Rzeszów, Rejon Leżajsk.
Realizacja przedmiotowego zamówienia nie ma wpływu na zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Szczegółowy zakres zamówienia określają następujące dokumenty:
1) Załączniki nr 6: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - na część numer 1, 2, 3.;
2) Załączniki nr 7: Lista obiektów Zamawiającego objętych umową - na część numer 1, 2, 3.;
3) Załącznik nr 9: Wzór umowy;
4) Załącznik nr 10: Wykaz nabywców.
Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia standardów jakościowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa energetycznego, w szczególności z Rozdziałem 10 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dot. parametrów jakościowych energii elektrycznej i standardów jakościowych obsługi odbiorców oraz sposobu załatwiania reklamacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

4.5.5.) Wartość części: 27521,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294074,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359833,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294074,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hekla Energy Sp. z o. o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 388171198

7.3.3) Ulica: ul. Ludwika Idzikowskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa,

7.3.5) Kod pocztowy: 00-710

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294074,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-01 do 2026-02-28

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101758,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123449,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101758,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hekla Energy Sp. z o. o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 388171198

7.3.3) Ulica: ul. Ludwika Idzikowskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa,

7.3.5) Kod pocztowy: 00-710

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101758,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-01 do 2026-02-28

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26059,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32010,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26059,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hekla Energy Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 388171198

7.3.3) Ulica: ul. Ludwika Idzikowskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa,

7.3.5) Kod pocztowy: 00-710

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26059,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-01 do 2026-02-28
2025-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy