Modernizacja dróg w miejscowości Trzebień.
GMINA MAGNUSZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00233020
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00233020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-25 12:43
- Lokalizacja
- Magnuszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf663566-e428-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8121914938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00233020 z dnia 2023-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg w miejscowości Trzebień.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24
1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf663566-e428-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg w miejscowości Trzebień.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf663566-e428-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00233020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00015744/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dróg w miejscowości Trzebień.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00195067
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 100000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja dróg w miejscowości Trzebień”Część 1: Przebudowa dróg gminnych w m. Trzebień (PGR)
1. Roboty przygotowawcze, w tym:
- roboty pomiarowe
- wycinka drzew wraz z karczowaniem pni
2. Roboty ziemne :
- wykopy pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni wraz z wywozem nadmiaru urobku.
3. Wykonanie warstw przebudowy, w tym :
- profilowanie podłoża wraz z zagęszczeniem mechanicznym
- podbudowa pomocnicza z mieszanki związanej kruszywem CBGM klasy 3/4
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm
- montaż oporników betonowych 12x30 cm na ławie betonowej
- montaż obrzeży betonowych 8x30 cm na ławie betonowej z oporem
4. Wykonanie nawierzchni jezdni i chodników z kostki betonowej gr. 8 cm.
5. Wprowadzenie stałej organizacji ruchu – montaż oznakowania pionowego.
6. Zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia podziemnego – regulacja pionowa studzienek
i zaworów wodociągowych oraz hydrantu
7. Przestawianie słupa sieci elektroenergetycznej wraz z wymianą słupa na słup pojedynczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja dróg w miejscowości Trzebień”Część 2: Rozbudowa drogi gminnej 170603W w m. Trzebień
1. Roboty przygotowawcze :
- roboty pomiarowe geodezyjne przy liniowych robotach ziemnych w terenie równiny
- cięcie krawędzi jezdni piłą mechaniczną
- frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
- wycinka korzeni drzew pod jezdnią
2. Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
- rozbiórka istniejącej podbudowy z mieszanki betonowej
- wywóz gruzu z rozbiórki na odległość 3 km (masa bitumiczna na odległość 5 km- Utylizacja)
3. Roboty ziemne:
- roboty ziemne pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni z wywozem nadmiaru ziemi wykonywane koparkami podsiębiernymi z wywozem nadmiaru urobku na odległość 3 km.
4. Podbudowy:
- mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
- podbudowa pomocnicza z mieszanki CBGM klasy 3/4 - grubość warstwy 15 cm- jezdnia, zjazdy
- podbudowa z kruszywem łamanego 0-31,5 mm – grubość 20 cm- jezdnia, zjazdy
- wyrównanie istniejącej nawierzchni masą bitumiczną AC16W
- skropienie podbudowy emulsją asfaltową
5. Nawierzchnie:
- warstwa wiążąca nawierzchnie z betonu asfaltowego AC16W gr. 5cm – jezdnia, zjazdy publiczne
- warstwa ścieralna nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S gr. 4cm – jezdnia, zjazdy
- nawierzchnia poboczy z kruszywa łamanego
- nawierzchnia poboczy z kostki kamiennej
6. Oznakowanie poziome, pionowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu :
- słupki do znaków drogowych
- montaż tablic znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu
- oznakowanie poziome drogi
7. Roboty wykończeniowe:
- rury ochronne Arot 110- zabezpieczenie sieci teletechnicznej i energetycznej
- odtworzenie terenów zielonych – trawniki wykonane siewem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu przewyższają kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zadania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 958567,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu przewyższają kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zadania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1527826,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |