Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach
GMINA LEŻAJSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00233503
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00233503/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-25 14:24
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b7ab21b-7c5a-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 8161593943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
2 przyznane
— · lot 0
PAWEŁ KUMIEGAPrzychojec, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00233503 z dnia 2023-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ Dodatkowo Zamawiający zamieszcza postępowanie na stronie internetowej Zamawiającego (BIP) https://uglezajsk.bip.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b7ab21b-7c5a-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00233503
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025787/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00500078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 957646,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część nr 1 - „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach – w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budowa dachu nad częścią budynku Szkoły w Piskorowicach”Zadanie obejmuje:
sporządzenie wniosku oraz uzyskanie prawomocnej decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego (Zamawiający przekaże Wykonawcy w ciągu 3 miesięcy od dnia poprawnie złożonego wniosku decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego)
przygotowanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę dachu wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę,
złożenie zawiadomienia o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych do powiatowego inspektoratu nadzoru budowlanego,
przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie / zgłoszenia zakończenia budowy,
demontaż istniejącego podłoża z papy wraz z ociepleniem ze styropianu,
wykonanie ścianki kolankowej do zrównania poziomu z istniejącą starą częścią szkoły,
wykonanie więźby dachowej drewnianej , kąt nachylenia połaci dachowej ok 40o,
wykonanie pokrycia dachowego, dach kopertowy z blachodachówki kolor ceglasty odpowiadający istniejącemu pokryciu na starej części szkoły,
wykonanie wyłazu na poddasze z nowej części szkoły,
wykonanie wyłazu na dach oraz ław kominiarskich,
wykonanie ocieplenia ze styropianu grubość zgodnie z Warunkami Technicznymi 2021,
wykonanie podkładu betonowego, wylewka gr. 5 cm,
wykonanie obróbek blacharskich,
montaż rynien, okapów śniegołapów,
wykonanie kominów ponad konstrukcje wykonanego dachu wraz z ociepleniem oraz wykonaniem nasad kominowych,
wykonanie instalacji odgromowej.
Roboty prowadzone będą na czynnym obiekcie.
Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz jest zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 288579,14 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część nr 2 - „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach – remont pomieszczeń w budynku Szkoły w Piskorowicach”Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu na korytarzach, w salach lekcyjnych, w pomieszczeniach sanitarnych, w szatni i pomieszczeniu gospodarczym.
Zadanie obejmuje:
wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
wymianę grzejników wraz z montażem maskownic,
malowanie ścian i sufitów na korytarzach, w salach lekcyjnych, w pomieszczeniach sanitarnych, w szatni i pomieszczeniu gospodarczym,
wykonanie nowych posadzek w korytarzu na piętrze, w szatni i w pomieszczeniu gospodarczym.
Roboty prowadzone będą na czynnym obiekcie. Prace remontowe w budynku szkolnym należy wykonać w okresie przerwy wakacyjnej.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 80%.
Warunki służące zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami określa Załącznik nr 13 do SWZ: Opis wytycznych dla osób z szczególnymi potrzebami (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 2240).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 669067,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 753918,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 753918,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 753918,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kumiega POLTYNK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 181005497
7.3.4) Miejscowość: Przychojec
7.3.5) Kod pocztowy: 37-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 753918,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |