Zakup i dostawa 3 samochodów służbowych na potrzeby Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląskiego Instytutu Technologicznego w Gliwicach

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00233665
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-25 15:03
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6312691891
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

3 przyznane

"CZAJKA-AUTO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
175 199 PLN
"CZAJKA-AUTO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
197 855 PLN
"CZAJKA-AUTO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
197 855 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.