„Przeprowadzenie procesu certyfikacyjnego dla RDLP w Warszawie według standardu FSC oraz 4 letni nadzór nad certyfikatem”
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00067813
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00067813/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-28 08:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a16d7d0-dabe-4164-a5d0-ceeba66f1e4d
- Identyfikator
- 5250010918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytu środowiskowego specyficznego dla danej działalności
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00067813 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przeprowadzenie procesu certyfikacyjnego dla RDLP w Warszawie według standardu FSC oraz 4 letni nadzór nad certyfikatem”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567230
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 278
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 517 33 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdlp@warszawa.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warszawa.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a16d7d0-dabe-4164-a5d0-ceeba66f1e4d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przeprowadzenie procesu certyfikacyjnego dla RDLP w Warszawie według standardu FSC oraz 4 letni nadzór nad certyfikatem”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a16d7d0-dabe-4164-a5d0-ceeba66f1e4d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067813
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00228789/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Przeprowadzenie audytu certyfikacyjnego gospodarki leśnej dla 14 nadleśnictw RDLP w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012191
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ.270.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 189833,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeprowadzenia audytu certyfikacyjnego gospodarki leśnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie dalej „RDLP w Warszawie” według przejściowego standardu odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC Forest Certification Schemes dla Polski FSC-STD-POL-02-2024 oraz 4 letni nadzór nad tym certyfikatem w czasie obowiązywania umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 90714400-9 - Usługi audytu środowiskowego specyficznego dla danej działalności
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna: Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na to,że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najniższej oferty - art. 255 ust 3 ustawy PZP.
Podstawa faktyczna: W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena wyniosła
597 200,00 zł. Przed otwarciem ofert, na stronie prowadzonego postępowania Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na realizację zadania na poziomie 209 000,00 zł. Zamawiający nie jest w stanie podnieść kwoty przeznaczonej do poziomu najniższej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597200 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 597200 PLN
| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |