Budowa targowiska Miasta i Gminy Dubiecko „Mój Rynek” w miejscowości Wybrzeże

MIASTO I GMINA DUBIECKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00233753
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00233753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-25 15:29
Lokalizacja
Dubiecko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1fc9d41-deb8-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7952311403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonychInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty konstrukcyjneRoboty zadaszenioweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWykonywanie pokryć dachowychFundamentowanieWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00233753 z dnia 2023-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa targowiska Miasta i Gminy Dubiecko „Mój Rynek” w miejscowości Wybrzeże

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 10

1.5.2.) Miejscowość: Dubiecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-750

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dubiecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.dubiecko.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa targowiska Miasta i Gminy Dubiecko „Mój Rynek” w miejscowości Wybrzeże

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1fc9d41-deb8-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00233753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110118/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa hali targowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183914

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegających na opracowaniu dokumentacji technicznej, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz wybudowaniu wiaty handlowo-targowej z zapleczem socjalno-technicznym w miejscowości Wybrzeże gm. Dubiecko.
2. Przedmiot zamówienia został określony w Dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45213141-3 - Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262210-6 - Fundamentowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie wpłynęła jedna oferta, złożona przez Gospodarkę Komunalną Sp. z o.o. z siedzibą w Dubiecku.
W związku z zaistnieniem okoliczności skutkujących odrzuceniem złożonej oferty, Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp.
2023-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane