Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz ze słupami w miejscowości Nasielsk ul. Kościuszki, Kozia, Składowa, Mała, Św. Wojciecha, Kościelna nr 3

GMINA NASIELSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00233804
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00233804/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-25 16:05
Lokalizacja
Nasielsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ee619c0-df49-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5311607468
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00233804 z dnia 2023-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz ze słupami w miejscowości Nasielsk ul. Kościuszki, Kozia, Składowa, Mała, Św. Wojciecha, Kościelna
nr 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NASIELSK

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elektronowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nasielsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nasielsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/756799

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz ze słupami w miejscowości Nasielsk ul. Kościuszki, Kozia, Składowa, Mała, Św. Wojciecha, Kościelna
nr 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ee619c0-df49-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00233804

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00185158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę linii kablowej nN oświetlenia ulicznego wraz z budową słupów oświetlenia
ulicznego z oprawami LED i szafkami sterowania oświetleniem ulicznym w obrębie ulic Kościuszki, Kozia, Składowa, Mała,
Św. Wojciecha, Kościelna.
Zakres inwestycji obejmuje:
• budowę linii kablowej oświetlenia ulicznego,
• budowę linii zasilania przepompowni wody deszczowej.
Z zamówienia wyłączone zostały prace związane ze stacją budowania pojazdów.
2. Na prace będące przedmiotem zamówienia został opracowany projekt budowlany oraz uzyskano decyzję zezwalającą na
budowę, które, po przedmiarze, stanowią podstawę do szacowania oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 280 000,00 zł brutto.
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 05.05.2023r. wpłynęły następujące oferty:

1 ELPIE SP. Z O.O.
ul. Inżynierska 3
20-484 Lublin
NIP 7120152360 387 450,00 zł 60 miesięcy
2 "ELEKTROBUD" FRĄCKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
07-100 Węgrów,
ul. Bolesława Prusa 24
NIP 8241002246 209 012,25 zł
odrzucona 60 miesięcy
3 Elpro Daniel Banasiak
Błenna B24
87-865 Izbica Kujawska
NIP 8882992194 279 118,32 zł
odrzucona 60 miesięcy
4 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „MADO” Andrzej Mróz
08-330 Kosów Lacki
ul. Leśna 3
NIP 8231206898 344 173,68 zł 60 miesięcy
5 INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE Dariusz Duchnowski
05-190 Nasielsk, ul. Klonowa 15
NIP 5681308249
278 755,11 zł
odrzucona 60 miesięcy
Cena oferty z najniższą ceną, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, przewyższa środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie.
2023-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane