„Wykonanie poprawy przejezdności dróg na terenie Gminy Zabrodzie poprzez uzupełnienie nawierzchni dróg kruszywami wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym”.

Gmina Zabrodzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00234603
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00234603/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-05-26 10:56
Lokalizacja
Zabrodzie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e347cb7d-d91f-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7621901022
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM JASIŃSKIPoświętne, PL · lot 0
113 713,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00234603 z dnia 2023-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie poprawy przejezdności dróg na terenie Gminy Zabrodzie poprzez uzupełnienie nawierzchni dróg kruszywami wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zabrodzie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667988

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Stanisława Reymonta

1.5.2.) Miejscowość: Zabrodzie

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zabrodzie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zabrodzie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e347cb7d-d91f-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie poprawy przejezdności dróg na terenie Gminy Zabrodzie poprzez uzupełnienie nawierzchni dróg kruszywami wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e347cb7d-d91f-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00234603

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051652/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 „Wykonanie poprawy przejezdności dróg na terenie Gminy Zabrodzie poprzez uzupełnienie nawierzchni dróg kruszywami wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00173254

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie poprawy przejezdności dróg na terenie
Gminy Zabrodzie poprzez uzupełnienie nawierzchni dróg następującymi kruszywami:

1) Pospółka żwirowa - mieszanka piaskowo żwirowa o frakcji 0-63 mm, spełniająca wymagania normy PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, w zakresie zastosowania do warstw ulepszonego podłoża dla kategorii ruchu KR1.
Szacunkowa ilość: 25 ton
2) Kruszywo łamane 0-31,5 mm - kruszywo naturalne o uziarnieniu ciągłym, frakcji
0-31,5 mm, spełniające wymagania normy PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, w zakresie zastosowania do warstw ulepszonego podłoża dla kategorii ruchu KR1.
Szacunkowa ilość: 500 ton
3) Kruszywo łamane betonowe 0-63 mm - kruszywo z recyklingu o uziarnieniu ciągłym, frakcji 0-63 mm, powstałe w wyniku przekruszenia twardego betonu cementowego.
Szacunkowa ilość: 25 ton
4) Destrukt asfaltowy - materiał uzyskany w wyniku frezowania warstw asfaltowych, uzyskany z frezowania istniejącej nawierzchni asfaltowej, rozkruszony do 31,5 mm, zawartość nadziarna o średnicy do 63 mm nie powinna przekraczać 10%, materiał powinien być suchy lub lekko wilgotny, wolny od zanieczyszczeń.
Szacunkowa ilość: 25 ton
5)
Kruszywo betonowe Zamawiającego-praca polegająca na załadunku, rozwiezieniu, równaniu i wałowaniu.
Szacunkowa ilość: 500 ton
Destrukt asfaltowy Zamawiającego-praca polegająca na załadunku, rozwiezieniu, równaniu i wałowaniu.
Szacunkowa ilość: 25 ton
Kruszywa Zamawiającego zmagazynowane są po adresem Zabrodzie ul. Szkolna 49.

Zamówienie obejmuje także wykonanie dodatkowych robót ziemnych polegających na równaniu dróg bez dowozu kruszywa, wykonaniu rowów przydrożnych, usunięcie karp koparką wraz z wywozem urobku we wskazane przez Zamawiającego miejsce.
Praca sprzętu-koparka- 10 godzin
Praca sprzętu -samochód wywrotka- 10 godzin
Praca sprzętu -równanie dróg –równiarka +walec- 60 godzin

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113713,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116081,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113713,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Handlowy Adam Jasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250950766

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II

7.3.4) Miejscowość: Poświętne

7.3.5) Kod pocztowy: 05-326

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113713,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2023-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi