Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Elblągu i Braniewie.

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00234737
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00234737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-26 11:30
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06a614f1-d2be-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty ciesielskieSpawanieRoboty odwadniająceBetonowanie konstrukcji

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ KLECHAElbląg, PL · lot 0
382 513,11 PLN
KATARZYNA GUTKOWSKABraniewo, PL · lot 1
228 635,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00234737 z dnia 2023-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Elblągu i Braniewie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/21wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Elblągu i Braniewie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06a614f1-d2be-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00234737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00127407/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 ROBOTA BUDOWLANA - STRZELNICA GARNIZONOWA W ELBLĄGU

1.1.5 ROBOTA BUDOWLANA - STRZELNICA GARNIZONOWA TYPU A W BRANIEWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00164266

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21WOG-SZP.2712.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9487804,88 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 569075,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


Zadanie: " robota budowlana – strzelnica garnizowana w Elblagu"


Budowa: Strzelnica garnizonowa w KNW przy ul. Łęczyckiej w Elblagu


Zakres robót obejmuje:

I. Stanowiska strzeleckie – 9 szt.
• Zmniejszenie wymiarów klap komór strzeleckich poprzez przyciecie piłą lub struganie. Likwidacja zjawiska klinowania sie klap w ościeżnicy stalowej.
• Wymiana wkrętów oksydowanych mocujacych zawiasy krępowane na wkręty ze stali nierdzewnej .
• Impregnacja konserwacyjna grzybobójcza powierzchni zewnetrznych, wewnętrznych oraz krawedzi klap i podestów strzeleckich preparatem barwiacym.

II. Przesłony.

• Przesłona pionowa nr 1 i nr 2 konieczna wymiana uszkodzonych elementów drewnianych oraz uzupełnienie granulatem od średnicy 2 mm do 5 mm,
• Częściowa wymiana deskowania szalowego elementów żelbetowych przesłon ( stosowanie drewna liściastego w przesłonach jest zabronione)
• Uzupełnienie włókniny ogniochronnej w nadprożach okiennych przesłon,
• Impregnacja środkiem ogniochronnym elementów drewnianych,
• Impregnacja środkiem grzybobójczym elementów drewnianych,
• Naprawa elementów stalowych w paprapetach przesłony nr 1 (regeneracja blach), demontaż i ponowny montaż zregenerowanej blachy grubości 10 mm,
• Montaż dodatkowych blach osłaniajacych żelbetowe nadproża przesłony nr 2 ,
• Wymiana łat na konstrukcji żelbetowej przesłon,
• Montaż dodatkowych wsporników stalowych w nadprożach otworów przesłony nr 2,
• Demontaż i ponowny montaż blach osłonowych otworów wsypowych,
• Uzupełnienie piaskiem przestrzeni pod parapetami stalowymi przesłony nr 1,
• W przesłonie nr 4 należy wykonać monolitycznych napraw betonu zbrojonego po uszkodzeniach od pocisków specjalistyczną zaprawą .

III. Kulochwyt główny, kulochwyt dolny i kulochwyt przesłony nr 1.

• Częściowa wymiana deskowania słupów żelbetowych – powierzchnia frontowa i boczne ( używanie drewna liściastego w przesłonach jest zabronione) ,
• Impregnacja środkiem ognichronnym,
• Impregnacja środkiem grzybobójczym,
• Uzupełnienie i uformowanie kruszywa w kulochwycie głównym,
• Przesianie kruszywa kulochwytu dolnego,
• Uformowanie , zagęszczenie i wzmocnienie geokratami kulochwytu dolnego,
• Darniowanie płaszczyzny frontowej i górnej kulochwytu dolnego,
• Kulochwyt dolny przesłony nr 1 wymaga uzupełnienia i ukształtowania gruntu oraz zagęszczenia,

Prace konserwacyjne strzelnicy garnizonowej powinny być oparte o najnowższe technologie budowlane i techniczne spełniajace wymagania zawarte w Polskich Normach, zapewniajace komfort pracy użytkownika oraz łatwe i bezpieczne obsługiwanie strzelnicy. .Zastsowane rozwiązania techniczne, urzadzenia oraz miejsce ich instalacji musza spełniać wymgania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ewakuacji sprzetu i mienia oraz ochrony przeciwpożarowej elementów strzelnicy.
Niezależnie od podanego zakresu prac należy przy realizacji przedmiotu zamówienia uwzględnić wymagania zawarte w obowiazujacych przepisach i normach dla tego typu prac.

Uwaga:
• Wszystkie elementy drewniane szalujące powinny być łączone na półfelc.
• Wszystkie elementy drewniane przed montażem powinny być zaimpregnowane ognioochronnie i grzybobójczo z każdej strony.
• Wykonawca zobowiązany jest na dostarczenie atestów na zastsowane środki impregnacyjne, tarcice i wszystkie inne materiały przed ich wbudowaniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45262680-1 - Spawanie

45232452-5 - Roboty odwadniające

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 365823,26 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


Przedmiot zamówienia:


Robota budowlana - strzelnica garnizonowa typu A w Braniewie

Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:

1. Strzelnica garnizonowa typu A

 Naprawa i wzmocnienie elementów betonowych kulochwytu głównego na 300m.
 Naprawa elementów ceglanej ściany oporowej ze stanowiskami strzeleckimi.
 Remont budynku technicznego polegający na naprawie pokrycia dachowego z obróbkami blacharskimi, naprawie elewacji, wymianie stolarki okiennej drewnianej na PCV, wymianie zewnętrznej, drewnianej stolarki drzwiowej na drzwi stalowe.
 Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy robotach budowlanych.

2. Strzelnica pistoletowa

 Naprawa torowiska dla wózka jezdnego do celów ruchomych.
 Wymiana nawierzchni z płytek chodnikowych pod torowisko.
 Umocnienie skarpy kulochwytu głównego i zabezpieczenie drewnianą ścianą oporową.
 Remont budynku techniczno-magazynowego polegający na: naprawie pokrycia dachowego wraz z drewnianymi elementami więźby dachowej
i obróbkami blacharskimi, wykonaniu izolacji pionowej fundamentów ściany frontowej, naprawie elewacji, wymianie posadzek i odnowieniu powłok malarskich w pomieszczeniach technicznych.
 Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy robotach budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 203252,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 382513,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499998,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 382513,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TOMASZ KLECHA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5781002840

7.3.3) Ulica: RAWSKA 18B

7.3.4) Miejscowość: ELBLĄG

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 382513,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228635,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298707,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228635,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GUTKOWSKA KATARZYNA "BOB"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5821004272

7.3.3) Ulica: KOSCIUSZKI 95B

7.3.4) Miejscowość: BRANIEWO

7.3.5) Kod pocztowy: 14-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228635,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania:
cz. nr 1 - 60 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy( przekazanie placu budowy nie wcześniej niż 03.07.2023r.)
cz. nr 2 - 49 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy( przekazanie placu budowy nie wcześniej niż 19.06.2023r.)
2023-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane