Modernizacja kondygnacji piwnicznej budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Hajnówce przy ul. Warszawskiej 114 wraz z budową drenażu opaskowego i zewnętrznej kanalizacji deszczowej

POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W HAJNÓWCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00234759
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00234759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-26 11:34
Lokalizacja
Hajnówka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d816713-eb11-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5431826500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiInstalowanie wentylacjiRoboty izolacyjneRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00234759 z dnia 2023-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kondygnacji piwnicznej budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Hajnówce przy ul. Warszawskiej 114 wraz z budową drenażu opaskowego i zewnętrznej kanalizacji deszczowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W HAJNÓWCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050665195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 114

1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hajnowka.piw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://piw-hajnowka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d816713-eb11-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Weterynaria

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kondygnacji piwnicznej budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Hajnówce przy ul. Warszawskiej 114 wraz z budową drenażu opaskowego i zewnętrznej kanalizacji deszczowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d816713-eb11-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00234759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00201154/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja kondygnacji piwnicznej budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Hajnówce przy ul. Warszawskiej 114 wraz z budową drenażu opaskowego i zewnętrznej kanalizacji deszczowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00202660

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIW.F.2600.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji kondygnacji piwnicznej budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Hajnówce przy ul. Warszawskiej 114 wraz z budową drenażu opaskowego i zewnętrznej kanalizacji deszczowej.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną obejmującą projekty wykonawcze oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót w branży ogólnobudowlanej i sanitarnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane