Dostosowanie budynku UMiG przy ul. Kościuszki 5 do obowiązujących przepisów p.poż.
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00235033
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00235033/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-26 12:32
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-823a6f95-b8e6-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00235033 z dnia 2023-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku UMiG przy ul. Kościuszki 5 do obowiązujących przepisów p.poż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-823a6f95-b8e6-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku UMiG przy ul. Kościuszki 5 do obowiązujących przepisów p.poż.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-823a6f95-b8e6-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00235033
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063936/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Dostosowanie budynku UMiG Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 do obowiązujących przepisów p. poż.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00118201
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr. 21/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Roboty modernizacyjne w branżach: budowlanej, sanitarnej i elektrycznej związane z dostosowaniem budynku do obowiązujących przepisów p.poż.
Roboty objęte Przedmiotem Zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1. postanowieniami SWZ,
2. postanowieniami Umowy,
3. wytycznymi Zamawiającego zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Złączniku A do Umowy oraz w pozostałych załącznikach do Umowy,
4. dokumentacją projektową i techniczną opracowaną przez Jednostki Projektowe
Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Jan Okowiński, ul. Gucwy 9, 33-300 Nowy Sącz,
P.U.I. Budprojekt Sp. z o.o.
Qbik Design Ewelina Szymańczak
dla niniejszego zadania, a obejmującą swoim zakresem:
4.1. Projekty wykonawcze branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
4.2. STWiOR i przedmiary w branżach j.w.
5. obowiązującymi przepisami prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najniższej oferty, złożonej przez WIGO SYSTEM sp. z o.o. (WIGO SYSTEM), Jaszowice - Kolonia 8, 26-652 Zakrzew, Regon 522703766 wynosi 2 302 772,79 PLN, a zamawiający posiada na realizację zadania kwotę 950 000,00 PLN i nie zdecydował się zwiększyć tej kwoty.| 2023-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |