„Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I”.
GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00235586
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00235586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-26 14:17
- Lokalizacja
- Złotoryja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc02dff7-eb41-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6941566116
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00235586 z dnia 2023-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Orląt Lwowskich 1
1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 76/8779 100
1.5.8.) Numer faksu: 76/8783 120
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotoryja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/zlotoryja1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc02dff7-eb41-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00235586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00059106/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zagospodarowanie wokół kaplicy cmentarnej wraz z budową kolumbarium na cmentarzu komunalnym – etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00203876
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAG.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dot. zagospodarowania terenu wokół kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Złotoryi pod kolumbaria. 2. Roboty będą polegać m.in. na: a) przeniesieniu istniejącego krzyża, znajdującego się w kolizji z projektowanymi fundamentami pod kolumbaria, w nową lokalizację; b) wymianie utwardzenia terenu z nawierzchni asfaltowej na kostkę betonową dzieloną pasami z krat betonowych ażurowych; c) wykonaniu fundamentów pod kolumbaria; d) wykonaniu utwardzenia ścieżek o nawierzchni przepuszczalnej; e) demontażu istniejącego wodociągu wraz z likwidacją studni oraz montażu zdroju zasilanego z wodociągu; f) wykonaniu trawników oraz dokonaniu nowych nasadzeń drzew i krzewów; g) regulacji istniejących studzienek, pokryw, wpustów i zaworów; h) montażu małej architektury, m.in. ławek; W/w roboty należy wykonać na podstawie: 1) Projektu budowlanego – projektu zagospodarowania ternu; 2) Projektu technicznego; 3) Wytycznych do Planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia; 4) Szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych; 5) Przedmiaru robót, który stanowi charakter pomocniczy;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
45262210-6 - Fundamentowanie
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45236300-3 - Wyrównywanie terenu cmentarzy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, jednak jej cena przewyższa kwotę, którą Zamawiająca zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971625,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 971625,27 PLN
| 2023-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |