WRO.WOP.260.7.2023 Obsługa prawna Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00236188
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-29 09:14
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie doradztwa prawnego
Wykonawcy
4 przyznane
ANNA KŁOS-KREJWrocław, PL
183 600 PLNIRENA SMARZEWSKAWrocław, PL
122 400 PLNSTANISŁAW MAŁKOLegnica, PL
182 400 PLNKancelaria Radców Prawnych Dorota i Janusz Pietrzykowscy s.c. - Dorota PietrzykowskaPiechowice, PL
182 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.