„Modernizacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie”.
URZĄD GMINY W PSARACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00236386
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00236386/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-29 10:10
- Lokalizacja
- Psary, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b579fa8a-ee5e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6251610638
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00236386 z dnia 2023-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W PSARACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Malinowicka 4
1.5.2.) Miejscowość: Psary
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-512
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 322944921
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@psary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7640911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b579fa8a-ee5e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00236386
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028387/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja pomieszczeń GOK w Gródkowie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00208708
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.05.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie.
2. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności:
2.1. Modernizacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie przy ul. Zwycięstwa 2 obejmuje swoim zakresem centralną część parteru budynku, w którym zlokalizowane są: węzeł sanitarny, aneks kuchenny oraz dwie sale. W pozostałej części obiektu nie objętej remontem zlokalizowane jest Gminny Ośrodek Kultury, sala widowiskowa, dwa lokale mieszkalne. Zakres robót obejmuję min.:
2.1.1. Rozbiórki i demontaż istniejących urządzeń i instalacji,
2.1.2. Demontaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
2.1.3. Wyburzenia ścian działowych z płyt g-k pomiędzy pomieszczeniami nr 22,23,27.
2.1.4. Wyburzenia ścian pod nowe otwory i montaż podciągów,
2.1.5. Demontaż parkietu, skucie zniszczonych płytek ceramicznych, demontaż wykładzin,
2.1.6. Zamurowanie otworu drzwiowego,
2.1.7. Udrożnienie istniejących kanałów wentylacyjnych,
2.1.8. Budowa nowych ścian działowych z płyty GK gr.12,5 mm wodoodpornych na profilach stalowych z wypełnieniem wełną mineralną do poziomu istniejącego stropu,
2.1.9. Wykonanie wylewek betonowych pod nowe posadzki,
2.1.10. Montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
2.1.11. Przebudowa instalacji wewnętrznej wod-kan.
2.1.12. Wykonanie okładzin ściennych,
2.1.13. Wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej,
2.1.14. Wymiana warstw wykończeniowych posadzek,
2.1.15. Montaż opraw oświetleniowych,
2.1.16. Montaż wykładzin posadzkowych i okładzin ściennych,
2.1.17. Wykonanie pozostałych robót ogólnobudowlanych w tym robót remontowo-wykończeniowych,
2.1.18. Montaż stałego wyposażenia: biały montaż, meble aneksu kuchennego, płyta indukcyjna, piekarnik, okap, zlewozmywak.
2.2. Zestawienie powierzchni objętych modernizacją:
- węzeł sanitarny (pom. nr 21): 5,78 m2
- aneks kuchenny (pom. nr 20): 6,10 m2
- sala zajęciowa (pom. nr 22; 23; 27):13,77 m2; 9,32 m2; 28,32 m2
- sala zajęciowa (pom. nr 24): 29,45 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45431000-7 - Kładzenie płytek
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2023-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |