Roboty budowlane polegające na wykonaniu prac remontowych w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00236574
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00236574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-29 11:01
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c22f595-ed6e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7391040006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00236574 z dnia 2023-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na wykonaniu prac remontowych w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022914

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka J. Piłsudskiego 59A

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-950

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.olsztyn@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na wykonaniu prac remontowych w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c22f595-ed6e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00236574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110936/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont elewacji US Kętrzyn wraz z wymianą drzwi i remontem murku oporowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00206022

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2801-ILZ.260.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu prac remontowych w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie przy ul. Powstańców Warszawy 13, 11-400 Kętrzyn w zakresie:
1) naprawy elewacji budynku,
2) wymiany drzwi zewnętrznych głównych,
3) naprawy murku.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu robót zawarty jest w nw. dokumentach:
1) opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ,
2) dokumentacja projektowa „Remont Urzędu Skarbowego przy ul. Powstańców Warszawy 13 w Kętrzynie”, opracowany przez INWEST- BUD Mariusz Piórkowski Nowa Wieś Kętrzyńska 10A, 11-400 Kętrzyn - załącznik nr 2 do umowy,
3) wzór umowy - załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zakres przedmiotu zamówienia należy wykonywać zgodnie z Decyzją - pozwoleniem na budowę nr 219/19 z dnia 09.08.2019 r. (załącznik nr 2a do umowy), pozwoleniem Warmińsko - Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 24.06.2019 r. (załącznik nr 2b do umowy) oraz dokumentacją projektową (załącznik nr 2 do umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia 25 maja 2023 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli, nie złożono żadnej oferty.
2023-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane