Zagospodarowanie pasa zieleni w pasie drogowym ulicy Zachodniej na działce 1/3 – etap II w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa Parku Artystów przy ul. Zachodniej” – zad. 2018/15.
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00236599
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00236599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-29 11:07
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02a93887-d514-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00236599 z dnia 2023-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie pasa zieleni w pasie drogowym ulicy Zachodniej na działce 1/3 – etap II w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa Parku Artystów przy ul. Zachodniej”
– zad. 2018/15.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2023
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie pasa zieleni w pasie drogowym ulicy Zachodniej na działce 1/3 – etap II w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa Parku Artystów przy ul. Zachodniej”– zad. 2018/15.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02a93887-d514-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00236599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00069839/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 2018/15 Budowa Parku Artystów przy ul. Zachodniej - etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
3. Projekt pn. „Rozbudowa parku artystów w Dąbrowie Zachodniej w Gminie Łomianki” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na podstawie umowy o przyznanie pomocy Nr 03001-6935-UM0714944/22 z 13/09/2022.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169771
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie pasa zieleni w pasie drogowym ulicy Zachodniej na działce 1/3 – etap II w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa Parku Artystów przy ul. Zachodniej” – zad. 2018/15.
2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Projekcie budowlanym pn. Zagospodarowanie pasa zieleni w pasie drogowym ulicy Zachodniej na dz. nr ew. 1/3 w ramach zadania: „Zagospodarowania terenu pod Park Artystów wraz z kurtyną wodną w ramach zadania budżetowego 2018/15 Budowa Parku Artystów przy ul. Zachodniej oraz zadania 2020/18 Kurtyna wodna na ul. Zachodniej zakup i montaż” na dz. Nr Ew.1/3 (pas drogowy przy ul. Zachodniej), 0024 Łomianki, gm. Łomianki. oraz „Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót”.
3. Przedmiar robót należy traktować jako dokument dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
Uwaga! Zakres robót w stosunku do postępowania RZP.271.1.2023 i RZP.271.11.2023 uległ zmianie.
4. Roboty powinny być wykonane w następującym zakresie:
1. Roboty przygotowawcze ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych oraz umieszczenie tablic ostrzegawczych.
2. Wykonanie prac związanych z wytyczeniem lokalizacji urządzeń oraz nawierzchni.
3. Organizacja, utrzymanie i likwidacja zaplecza oraz placu budowy wraz z zasilaniem w energię elektryczną i doprowadzeniem wody.
4. Przygotowanie terenu – wykonanie pomiarów, zabezpieczenie drzew i krzewów, karczowanie krzewów, obsługa geodezyjna.
5. Prace ziemne: zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej, korytowanie, profilowanie
i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonanie drenażu terenu.
6. Prace w zakresie budowy ciągu pieszego wraz z nawierzchnią wodoprzepuszczalną typ ekoway w kolorze pomarańczowym w obrzeżach metalowych, stalowych 2-3 mm.
7. Wykonanie powłoki z barwionej żywicy do pokrywania betonowej warstwy ścieralnej na istniejących zjazdach.
8. Budowa oświetlenia (podłączenie zasilania instalacji elektrycznej do istniejącego oświetlenia Parku Artystów Etap I).
9. Dostawa i montaż lamp oświetleniowych.
10. Dostawa i montaż elementów małej architektury: okrągłe ławki 8 szt. ø 128 cm i 1 szt. ø 64 cm wraz z nawierzchnią wodoprzepuszczalną typ ekoway w kolorze szarym, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, tablica z regulaminem (treść regulaminu i wygląd tablicy należy uzgodnić z Wydziałem Gospodarki Komunalnej).
11. Dostawa i montaż platformy spotkań tj. dużej ławy o ø 6,6 m z okrągłymi wycięciami/otworami z oświetleniem LED, z wyłączeniem dostawy i montażu sprzętu audio.
12. Dostawa i montaż podpis/autograf w dużej skali wykonany ze stali nierdzewnej.
13. Wykonanie nasadzeń roślin Parku Artystów z wyłączeniem z projektu łąki kwietnej. Zamawiający dopuszcza obrzeża wokół roślin z tworzywa sztucznego. Zamawiający dopuszcza zmniejszenie liczby roślin ( bylin, krzewów) w uzasadniony przypadku np. podyktowanymi warunkami terenowymi. Zestawienie parametrów roślin Etap 2 – Załącznik 2.
14. Prace pielęgnacyjno-sanitarne istniejących drzew i krzewów (wycinki krzewów, usunięcie karpin, zabiegi pielęgnacyjne, przesadzenie drzew (należy przesadzić 5 drzew. Gatunek: Acer platanoides Crimson Sentry. Obwody poniżej 45 cm), renowacja trawnika na terenie wykonywanych prac).
15. Dostawa i montaż słupa stalowego informacyjnego o wys. 3 m w kolorze pomarańczowym z podświetlonym od wewnątrz napisem PARK ARTYSTÓW.
16. Renowacja trawników.
17. Uprzątnięcie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 798008 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1319530 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 797,778 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AEROBAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: KAFERO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368798346
7.3.3) Ulica: Plac Bankowy nr 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-095
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 797778 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-21| 2023-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |